Více o vlasové kosmetice NEXXUS

E-SHOP PRODEJ všech přípravků profesinální vlasové kosmetiky Nexxus za ty nejvýhodnější ceny! Vybrali jste si produkt a našli na internetu rozdílné ceny? Pošlete nám odkaz s nejnižší cenou a my Vám zkusíme udělat ještě zajímavější nabídku. Lenka Žampová +420 607 532553 info@salonglamour.cz

Profesionální vlasová kosmetika NEXXUS

Vlasová KOSMETIKA
Vlasová KLINIKA

Profesionální vlasová kosmetika Nexxus je na českém trhu, dalo by se říci novinkou, ale ve světě dlouho uznávanou kosmetickou značkou, se kterou pracují prvotřídní kadeřníci v luxusních salónech. Nexxus je výbornou volbou pro ty, kteří dávají přednost přírodním produktům, ale přitom od vlasové kosmetiky čekají viditelné výsledky. Nexxus pracuje s přírodou, vyvíjí produkty plné exotických bylinek, aromatických esencí a olejíčků. Čerpá ze zkušeností starých kultur a klade důraz především na kvalitu.

Základem pěkně vypadajících vlasů je nejen dobrý sestřih, ale také kvalitní a pravidelná péče o ně. Používání vhodné vlasové kosmetiky by mělo být proto samozřejmostí. Péče o vlasy byla od pradávna vlastní většině starých kultur. Stačí se podívat na současné fotografie tradičně žijících indiánů. Ženy, ale i muži mají krásně lesklé, zdravé a bohaté kadeře. Jaké je jejich tajemství? Bylinné přípravky a přírodní esence!

A právě značka Nexxus, splňuje veškeré současné požadavky na kosmetické přípravky. Inspirací pro tuto vlasovou kosmetiku byly po staletí sbírané zkušenosti starých kultur a indiánských kmenů.

Vlasová kosmetika Nexxus vyvinula několik řad určených pro různé typy vlasů: rovné, vlnité, barvené nebo stárnoucí. Kromě toho můžeme vybírat také z přípravků, které reagují na novodobé problémy, jako je vypadávání vlasů. To netrápí pouze muže, ale stále častěji také ženy, kterým podle zkušených kadeřnic v posledních letech vlasy znatelně řídnou.

Vlasy podle odborníků začínají stárnout kolem padesátého roku života. Stárnoucí vlasy jsou tuhé, suché a krepaté. Aktuálním módním trendem je naopak mladistvý vzhled, lesklé a hebké vlasy. Pro stárnoucí vlasy je určena vlasová kosmetika Nexxus Y Sérum, která využívá přírodní ingredience, jako je houba Yamabushitake, která zpevňuje strukturu vlasu, či zelený čaj matcha, jenž je známý pro svoje oxidační vlastnosti.

Barvení, UV záření, stres, chemikálie a různé stylingové pomůcky se negativně podepisují na struktuře a celkovém vzhledu vlasů. Ty často ztrácejí svůj přirozený lesk, třepí se a vypadají nezdravě. Profesionální vlasová kosmetika Nexxus využívá přírodního bohatství bylin, které vlasům navracejí přirozený lesk a zdraví.

Pro ilustraci můžeme zmínit několik exotických rostlin, které najdeme v produktech Nexxus. Hydrataci vlasů napomáhá například šťáva z listů Bringraj (Indie), která se používala již ve starověku. Ibišek čínský dodává vlasům lesk a udržuje účes. Posilující olej z ořechů tropického stromu Cohune, který používali již Mayové, vlasy ochraňuje. Plody a listy rostliny Ipu (ostrovy jižního Pacifiku) zase slouží při léčbě padání vlasů.

Profesionální vlasová kosmetika Nexxus znovu objevila sílu exotických a tradicí ověřených bylin a přírodních esencí, které navrací vlasům přirozenou krásu, lesk, zdravý a mladistvý vzhled. Svůj vztah k přírodě tato kosmetika ztvrzuje i tím, že její přípravky nejsou nikdy testovány na zvířatech.

Navíc vypadat dobře je podle některých základem úspěchu. Proto upravené vlasy, stejně tak jako čisté boty nebo udržované ruce, vypoví o člověku mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Jak nahlížíte na člověka ve Vašem okolí, který má mastné, roztřepené nebo splihlé vlasy? V každodenním životě jsou přitom situace, kdy se vyplatí vypadat dobře.

Oficiální stránky NEXXUS Salon Hair Care (EN)

Napsat komentář