Obnova proteinů – SUPER HYDRATACE

OMNI-PAK - obnova proteinů - super hydrataceKlinika NEXXUS - OMNI-PAK
DETOXIKAČNÍ ŠAMPON

Kelate – Purifying Detox Shampoo

Jemně odstraní jakoukoliv chemickou látku, chlór nebo jiné nečistoty a zanechá vlasy čisté a dokonale oživené. Výtečný pro plavce a pro ty, kteří pracují v uzavřeném prostředí, jako například v kuchyni restaurace. Odstraní nežádoucí pachy a cigaretový kouř. Obsahuje osvěžující směs z FU-LING indiánská houba známá pro svojí schopnost regulovat hladinu sodíku a draslíku, levandule a heřmánek.

Zanechá vlasy zářivé a lesklé.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ALOXXI

Aloxxi – Keramix

Obsahuje proteiny, které vyrovnávají barvu, zvýší lesk a odolnost barvy. Před nanesením barvy působí jako obnova vlasů a znovu dodání správné hladiny proteinů.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ULTRA HYDRATAČNÍ KONDICIONÉR

Humentin – Extreme Moisture Conditioner

Léčí vlasy suché a krepaté pomocí hydratující směsi obsahující vitamíny, minerály, med z Manuky a kokosové mléko. Vrátí vlasům neuvěřitelnou pružnost, hebkost a dodá vysoký lesk a snadné rozčesání vlasu. Pomáhá regulovat rovnováhu hydratace. Hýčká smysly pomocí aromaterapeutickými výtažky a esencí ze santalového dřeva a cedru.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ALOXXI

Aloxxi – Epitome

Přípravek naneseme na vlasy ještě před barvením, ten je učiní přístupnějšími k vytvoření odolných a bohatých barev.

Kompletní přírodní obnova.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ALOXXI

Aloxxi – Botanic Oil

Přírodní esenciální olej je nejlepší doplněk k barvě a snižuje napětí na povrchu vlasu. Olej pronikne do vlasu, navrátí mu hebkost, tvárnost a lesk.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ALOXXI

Aloxxi – PH3

Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
HYDRATAČNÍ KONDICIONÉR BEZ OPLACHU

Luxxtress – Leave In Hair Moisturizer

Nexxus Phyto Organics Luxxtress má složení, které se absorbuje velmi rychle. Hydratuje a formuje vlasy, vrací jim extrémně snadné rozčesávání. Aplikuje se na vlasy mokré i suché, které neztěžknou ani nezplihnou.

Obsahuje látky chránící vlasy před UV paprsky. Nexxus Phyto Organics Luxxtress je bohatý na antioxidanty jako zelený čaj, vitamín A a E k zamezení a ochraně vlasů před vnějšími vlivy. Chrání před škodlivinami způsobenými horkým vzduchem.

Relaxující vůně citrónu a pačule.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK - Styling PHYTO ORGANICS + komfortní usušení BIO IONIC
STYLING + ZDRAVÉ VYSUŠENÍ VLASŮ

Styling Phyto Organics + Bio Ionic

Profesionální NEXXUS Styling Phyto Organics bez alkoholu, který vlasy nevysuší, ale hydratuje. Po použití stylingu následuje sušení vlasů se silou mikrohydratujícího systému BIO IONIC, který obsahuje 32 minerálů.

Napsat komentář