Prodlužování řas - Violet Lashes

Prodloužení řas

Nabízíme několik metod prodlužování řas, které spočívají v lepení umělých řas na řasy přirozené. Na trhu dnes existuje celá řada syntetických řas různých délek, síly, zakřivení, ale také výrobců. V našem studiu dbáme na kvalitu materiálu tak, aby nedošlo k zatížení či poškození vašich řas a očí. Zároveň je pro nás důležitý dokonalý vzhled podtržený přirozeností. Proto používáme vysokou kvalitu umělých řas značky Violet Lashes, která je v souladu se směrnicemi EU, a také s nařízením REACH. Zároveň splňuje osvědčení ISO 10993-5.

​Žádná z  metod řasy nezatěžuje. Prodloužené řasy přirozeně vypadávají spolu s Vaší přírodní řasou. Proto je důležitá preciznost práce a lepení každé řasy jednotlivě. Aplikace umělých řas může být prováděna opakovaně a bez poškození Vašich přirozených řas, které stále rostou a obměňují se.

CASHMERE řasy

Jedná se o klasickou metodu prodlužování s použitím speciálně upravených řas. Řasy se vyznačují především svou jemností, hebkostí a svůdným leskem, proto pojmenování „kašmírové“  řasy.  Z toho plynou také výhody této metody, kterou je poloviční hmotnost, ,,Kašmírové” řasy ve srovnání s klasickou syntetickou řasou stejné tloušťky prodlužuje nosnost jedné aplikace až o 40% díky tomu, že nedochází k téměř žádnému zatížení přírodních řas. Řasy jsou úžasně jemné, avšak velmi odolné, svůj tvar si drží i v extrémních teplotních podmínkách (sauna apod.).

HOLLYWODSKÝ objem

Celosvětově nejžádanější metoda prodlužování a zahušťování řas na trhu! Tato metoda spočívá v aplikaci 3 až 8 ultratenkých a ultralehkých řas na jednu řasu přírodní, což umožňuje aplikaci neuvěřitelného množství 300-800 řas na každé oko.

LIBELLE STYLE

Novinka, která boří stereotypy. Libelle styl je inspirovaný ladnými liniemi vážky. Její křídla jsou vzdušná a mají dokonalý aerodynamický tvar. Vzniklá stylizace tvoří kočičí efekt pro jakýkoli typ očí a prodlužuje vizuálně jejich velikost. Tím je dodána očím smyslnost a svůdnost výrazu. Libelle je vážka doslova.

KIM VOLUME

KIM Volume je speciální metoda inspirována Kim Kardashian a jejím neodolatelným pohledem. Velkou předností této metody je, že dokáže zahustit i malé oči s velmi oslabenými řasami. KIM VOLUME, to je maximální efekt a minimální zatížení.

Následná péče o prodloužené řasy

Po jejich aplikaci je však nutné dodržet následující pokyny:

  • ​24 h nesmí přijít oči do styku s vodou a po 48 h nesmí přijít oči do styku s párou
  • V případě používání očních líčidel je důležité odličovat řasy pouze pěnou nebo gelem na oči
  • Úplně se vyhnout přípravkům na olejové bázi
  • Vyhnout se mnutí očí a jinému mechanickému zatížení umělých řas
  • Na prodloužené řasy nepoužívat klasickou řasenku na přirozené řasy
  • Přípustná je pouze speciální řasenka na umělé řasy
  • Dle potřeby řasy pročesávejte kartáčkem (každá klientka po aplikace celé sady tento kartáček obdrží zdarma)