NEXXUS – Y Serum


E-SHOP PRODEJ všech přípravků profesinální vlasové kosmetiky Nexxus za ty nejvýhodnější ceny! Vybrali jste si produkt a našli na internetu rozdílné ceny? Pošlete nám odkaz s nejnižší cenou a my Vám zkusíme udělat ještě zajímavější nabídku. Lenka Žampová +420 607 532553 info@salonglamour.cz

NEXXUS - Profesionální vlasová kosmetika Y SERUM

NEXXUS Y SERUM – REVOLUČNÍ ŘEŠENÍ PROTI STÁRNUTÍ VLASŮ
Y SERUM je řada, která je určena především pro stárnoucí vlas.

Zralý vlas – což je přibližně kolem 50 let, ztrácí svoji strukturu, snižují se proteiny a schopnost zadržující hydrataci se zmenší. Tyto faktory činí vlas tuhým, krepatým a suchým. Přípravky z této řady mohou používat také ti, co mají vlasy extrémně poničené chemickým zákrokem.

Y SERUM POUŽÍVÁ PŘÍRODNÍ INGREDIENCE
Houba yamabushitake

Vzácná ingredience s neuvěřitelnou kvalitou. Bohatá na aminokyseliny, které zpevňují strukturu vlasů. Odstraňují volné radikály.

Zelený čaj matcha

Vyhlášený pro svoji specifickou oxidační vlastnost

Kopolimer Dimethicone

Odvozený z volně rostoucí byliny. Tato molekula kombinuje přírodní rozpustné sloučeniny a kyselé tuky ke zvýšení molekulární váhy vlasů.Napraví vlákno, objem, hydratuje a stabilizuje vlasy hodně poškozené a krkaté.

Methionine Diemethiconol

Jedná se o aminokyseliny pro růst zdravých a lesklých vlasů. Tato ingredience dodá sílu a strukturu vlasů.

Cistein Dimethiconol

Je odpovědný za strukturu vlasů. Tato ingredience je výsledkem vzájemného působení mezi reaktivní sloučeninou a cisternou. Obnoví strukturu, která se ztrácí během procesu barvení a trvalé.

Sloučenina Quaterninum – 8

Nabytá sloučenina ionty, která najde poškozené místo a přiváže se.

Thimethylsilyamody methicone

Napravuje škody a udržuje trvanlivost barvy. Zmírní agresivitu procesu barvení a trvalé.

Při používání těchto přípravků můžete DRUHÝ DEN cítit mnohem větší hebkost na vlasech a jejich elastičnost. Vlasy se budou viditelněji lesknout. Po DVOUCH TÝDNECH vlasy nabývají na síle a zvyšuje se jejich odolnost.

S pravidelným používáním Y SERUM pomáhá vlasům k trvale mladému vzhledu, lesku a hebkosti.

Napsat komentář