Vermione HA35+

Vermione HA35+

VERMIONE HA35+ je revitalizační liftingový krém s bioaktivními enzymy. Protivráskový komplex Vermione spolu s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, vitaminem E, kolagenem a dalšími podpůrnými látkami až ve výši 20,3% účinných látek v jednom krému, nabízejí jedinečný přípravek na českém trhu v boji proti stárnutí pleti. Obnovuje a zlepšuje pevnost pokožky, čímž minimalizuje přítomnost viditelných hlubokých a mimických vrásek. Vyplňuje vrásky a je tak přirozenější alternativou hyaluronových injekcí, jelikož stimuluje pleť k produkci vlastního kolagenu. Dlouhodobě navrací tváři, krku a dekoltu hebkost. Zlepšuje celkový vzhled pleti, má vyživující a revitalizační účinky. Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti. Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje její jemnost a elasticitu.

Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti od 35 let.

Vermione HA35+

Revitalizační liftingový krém s bioaktivními enzymy

  • Obsahuje vysoký podíl kyseliny hyaluronové, protivráskový komplex vitamínu E a kolagenu.
  • Obnovuje a zlepšuje pevnost pokožky, čímž minimalizuje přítomnost viditelných hlubokých a mimických vrásek.
  • Vyplňuje vrásky a je tak přirozenější alternativou hyaluronových injekcí, jelikož stimuluje pleť a pokožku k produkci vlastního kolagenu.
  • Dlouhodobě navrací tváři (krku a dekoltu) hebkost.
  • Zlepšuje celkový vzhled pleti, má vyživující a revitalizující účinky.
  • Výrazně zlepšuje hydrataci pleti tím, že na svůj povrch váže větší množství molekul vody.
  • Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti.
  • Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje její jemnost a elasticitu.
  • Vhodný pro všechny typy pleti a věkové kategorie od 35 let.

Kyselina hyaluronová

hraje základní roli při zachování napětí, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svými antioxidačními účinky ji chrání před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na jiných důležitých biologických pochodech v pokožce. Stárnutím se koncentrace kyseliny v pokožce rapidně snižuje. Tím dochází k dehydrataci pokožky, které je příčinou jejího blednutí a vrásnění. Pravidelné dodávání této kyseliny mládí pleti je tedy velmi důležité pro její zdraví a mladistvý vzhled.

Vitamin E

je přírodní antioxidant, který zabraňuje stárnutí kůže a její suchosti. V kosmetice se přidává do všech přípravků obsahujících oleje, jelikož prodlužuje jejich trvanlivost a brání jejich žluknutí. Má antioxidační účinky, regeneruje, pečuje o dehydratovanou kůži, je velmi vhodný po opalování. Zvyšuje ochranu kůže a pokožky před ztrátou kolagenu.

Hydrolyzovaný kolagen

působí v hlubších vrstvách kůže (vrstvy dermis a hypodermis), kde udržuje pevnost pokožky a obnovuje buňky. Tím přirozeně omlazuje a vyživuje pleť a redukuje vrásky. Pokožka se tak stává pevnější, pružnější a odolná vůči vnějším vlivům. Na svůj povrch váže větší množství molekul vody a tím udržuje pleť déle hydratovanou. Jeho vstřebávání do škáry není snadné. Proto se speciálně upravuje a přeměňuje se na hydrolyzovaný kolagen. Hydrolýza se zpravidla provádí tak, že do kolagenového roztoku jsou přidány enzymy, které ho rozštěpí a umožní tak jeho prostoupení do nižších vrstev pokožky.

Použití
Doporučená aplikace: 2x denně (krém aplikujte na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu ráno i večer).

Balení
Obsah: 50 ml
Komplex účinných látek: 20,3 %
Koncentrace účinného extraktu: 2 %