NEXXUS - Lifting Y Serum

Uhlazující a protistárnoucí proces

NEXXUS - Profesionální vlasová kosmetika

NEXXUS Y SERUM – REVOLUČNÍ ŘEŠENÍ PROTI STÁRNUTÍ VLASŮ
Y SERUM je řada, která je určena především pro stárnoucí vlas.

Zralý vlas – což je přibližně kolem 50 let, ztrácí svoji strukturu, snižují se proteiny a schopnost zadržující hydrataci se zmenší. Tyto faktory činí vlas tuhým, krepatým a suchým. Přípravky z této řady mohou používat také ti, co mají vlasy extrémně poničené chemickým zákrokem.


NEXXUS Y SERUM - Šampón proti stárnutí
REGENERAČNÍ ŠAMPON PROTI STÁRNUTÍ VLASŮ

Y Serum – Restorative Shampoo

Delikátní recept bohatý na vzácné ingredience: houba Yamabushitake a zelený čaj Matcha pro boj s volnými radikály. Aminokyseliny obsažené v patentovaném produktu posílí vlasy.
NEXXUS Y SERUM - Kondicionér proti stárnutí
KONDICIONER PROTI STÁRNUTÍ VLASŮ

Y Serum – Restorative Conditioner

Tento kondicionér zamezuje příznakům stárnutí a vrátí vlasům zdraví a hebkost. Houba Yamabushitake, zelený čaj Matcha , aminokyseliny, liposomy, ionty a změkčovadla na bázi molekulární váhy, pomáhají vrátit vlasům snadné rozčesání díky prevenci proti poškození vlasů po celé jejich délce.
NEXXUS Y SERUM - Sérum proti stárnutí
OŠETŘUJÍCÍ FLUID PRO HYDRATACI VLASŮ

Y Serum – Restorative Treatment

Sérum se používá bez opláchnutí spolu s dalšími výživnými látkami proti stárnut vlasů, které hydratují a vrátí mladší vzhled i vlasům vážně poškozeným. Antioxidanty bohaté na ochranu před škodlivinami slunečního záření UVA a UVB. Zamezují stárnutí vlasů. Pomáhá chránit vlasy proti blednutí barvy.
NEXXUS Y SERUM - Zdravé vysušení vlasů
STYLING + ZDRAVÉ VYSUŠENÍ VLASŮ

Y Serum – Restorative Styling Mousse

Profesionální NEXXUS Styling Phyto Organics bez alkoholu, který vlasy nevysuší, ale hydratuje. Po použití stylingu následuje sušení vlasů se silou mikrohydratujícího systému BIO IONIC, který obsahuje 32 minerálů.
NEXXUS Y SERUM - Hydratační lak proti stárnutí
HYDRATAČNÍ RYCHLESCHNOUCÍ LAK NA VLASY

Y Serum – Restorative Finishing Mist

Lak proti stárnutí, který se rychle vstřebává a regeneruje vlasy. Zvýší lesk a vlasy drží svůj tvar dlouhou dobu. Obsahuje jedinečný komplex proti stárnutí. Y-Sérum pro boj s vlasy krepatými, narušenými, suchými. Ochraňuje je před škodlivinami slunečního záření UVA a UVB.

Y SERUM POUŽÍVÁ PŘÍRODNÍ INGREDIENCE
Houba yamabushitake

Vzácná ingredience s neuvěřitelnou kvalitou. Bohatá na aminokyseliny, které zpevňují strukturu vlasů. Odstraňují volné radikály.

Zelený čaj matcha

Vyhlášený pro svoji specifickou oxidační vlastnost

Kopolimer Dimethicone

Odvozený z volně rostoucí byliny. Tato molekula kombinuje přírodní rozpustné sloučeniny a kyselé tuky ke zvýšení molekulární váhy vlasů. Napraví vlákno, objem, hydratuje a stabilizuje vlasy hodně poškozené a krkaté.

Methionine Diemethiconol

Jedná se o aminokyseliny pro růst zdravých a lesklých vlasů. Tato ingredience dodá sílu a strukturu vlasů.

Cistein Dimethiconol

Je odpovědný za strukturu vlasů. Tato ingredience je výsledkem vzájemného působení mezi reaktivní sloučeninou a cisternou. Obnoví strukturu, která se ztrácí během procesu barvení a trvalé.

Sloučenina Quaterninum – 8

Nabytá sloučenina ionty, která najde poškozené místo a přiváže se.

Thimethylsilyamody methicone

Napravuje škody a udržuje trvanlivost barvy. Zmírní agresivitu procesu barvení a trvalé.

Při používání těchto přípravků můžete DRUHÝ DEN cítit mnohem větší hebkost na vlasech a jejich elastičnost. Vlasy se budou viditelněji lesknout. Po DVOUCH TÝDNECH vlasy nabývají na síle a zvyšuje se jejich odolnost.


Y SERUM pomáhá vlasům k trvale mladému vzhledu, lesku a hebkosti.

Y serum je luxusní řada zaměřena na ztrátu vlhkosti ve vlasech, což se děje při přirozeném stárnutí vlasů, ale také v důsledku nešetrného zacházení vlasů zejména při chemických úpravách. Řada Y serum vám pomáhá, při řešení těchto problémů.