EMERALD BAY

NOVINKA dokonalé opalovací koktejly EMERALD BAY!

Všechny produkty Emerald Bay obsahují Agáve nektar, který je znám díky svým obohacujícím koncentrátům v péči o pokožku. Nektar z Agáve Vám pomáhá získat vláčnou, pružnou pokožku a zdravě vypadající opálení. Opalovací koktejly Emerald Bay se mísí s energetickou náladou, výtečnými ingrediencemi a temně opalovacími elixíry, které vytvářejí tropicky opálené výsledky.

Solární kosmetiky - BEACHER A CREAM (Emerald Bay)

BEACHER A CREAM

Ošetřující krémové mléko s bronzerem. Kokosové a mangové máslo oživí a vyhladí pokožku. Double Shot bronzery jí propůjčí zlatohnědý odstín, a zároveň dodá pokožce přirozený lesk. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání.
Solární kosmetiky - BERRY TREASURE (Emerald Bay)

BERRY TREASURE – směs pro tmavé opálení

Kokosové máslo pronikne do pokožky s intenzivní hydratací pro dlouhotrvající výsledky opálení. Mangové máslo (Mango butter) poskytuje intenzivní hydrataci a zanechá pleť sametově jemnou. Nektar z agáve (Agave nectar) je obohacen o výživné látky pro ochranu pokožky a posílen výživnými vitamíny, aby poskytl pokožce vláčnost a hlubší, zdravě vypadající opálení. Vanilkový jogurt (Vanilla Yoghurt) hydratuje, hojí a vyživuje.
Solární kosmetiky - BIKINI BABE BRONZER (Emerald Bay)

BIKINI BABE BRONZER

Zvlhčující tělové mléko s bronzerem. Kokosové máslo oživí a vyhladí pokožku. Double Shot bronzery jí propůjčí zlatohnědý odstín, a zároveň dodá pokožce přirozený lesk. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání.
Solární kosmetiky - BIKINI ENVY (Emerald Bay)

BIKINI ENVY

Bikini Envy elixír Double Shot Bronzer. Slunečnicový olej, nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání, bambucké máslo dodá Vaší pokožce dlouhotrvající maximální hydrataci, Aloe Vera čisti a zklidňuje pokožku. Produkt obsahuje vitamíny A, D, E a vůni Star Fruit Dust.
Solární kosmetiky - DARK'N DAZED (Emerald Bay)

DARK’N DAZED

Zklidňující mléko s konopím. Olej ze semen konopí zklidňuje a poskytuje základní mastné kyseliny, aminokyseliny a živiny. Olej z aloe zvyšuje a uchovává barvu a intenzivně zvlhčuje pokožku. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání.
Solární kosmetiky - DEFINITELY DARK (Emerald Bay)

DEFINITELY DARK

Bohaté mléko na suchou pleť. Slunečnicový a olivový olej a olej z pšeničných klíčků zvlhčuje pokožku a zlepšuje opálení. Bambucké máslo zvláčňuje pokožku a dělá ji hedvábně jemnou. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší má delší trvání.
Solární kosmetiky - DREAMBOAT (Emerald Bay)

DREAMBOAT

Extrakt z banánu maximalizuje proces opalování tím, že napomáhá stimulovat produkci melaninu pro rychlejší výsledek. Nektar z agáve je obohacen o výživné látky pro ochranu pokožky a posílen výživnými vitamíny, aby poskytl pokožce vláčnost a hlubší, zdravě vypadající opálení. Vanilkový jogurt hydratuje, hojí a vyživuje.
Solární kosmetiky - CHOCO LATTA LOVE (Emerald Bay)

CHOCO LATTA LOVE

Vydatné, krémové pleťové mléko s bronzerem. Kávové máslo oživí a vyhladí pokožku. Double Shot bronzery jí propůjčí zlatohnědý odstín. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání.
Solární kosmetiky - MALIBU MIMOSA (Emerald Bay)

MALIBU MIMOSA

Třpytivé a blahodárné pleťové mléko. Olej ze zrníček hroznového vína vyhladí pokožku, prodlouží a zintenzívní opálení. Výtažky z pomeranče vitalizují pokožku a oživí opálení. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání.
Solární kosmetiky - MOJO (Emerald Bay)

MOJO

Mléko se silným a prudkým účinkem. Tropické teplo stimuluje pokožku do růžové barvy a má samozahřívací efekt. Výtažky ze santálového dřeva zklidňují a hydratují pokožku pro maximální opálení. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání.
Solární kosmetiky - SHORE THING (Emerald Bay)

SHORE THING

Tropická směs přírodních bronzeru látek na cukrové bázi. Obohacena o prvotřídní pečující o pokožku koncentráty a výživové vitamíny, zanechává pokožku pružnou a poskytuje hlubší, zdravě vypadající opálení. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Zklidňuje a prodlužuje účinek opálení.
Solární kosmetiky - SUN LUVIN (Emerald Bay)

SUN LUVIN

Tropická směs přírodních bronzeru na cukrové bázi. Obohacena o prvotřídní koncentráty a výživové vitamíny pečující o pokožku. Sun Luvin zanechává pokožku pružnou a poskytuje hlubší, zdravě vypadající opálení. Hydratuje a vyhlazuje pokožku pro bohaté opálení. Zklidňuje a prodlužuje účinek opálení.
Solární kosmetiky - WHAT A MELON (Emerald Bay)

WHAT A MELON

Beach Busting, Bronzing Blush, Double Shot Bronzer, Beach Blush. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání. Extrakt z melounu a Aloe Vera čisti a osvěžuje pokožku. Vůně: Melon Jelloshot.

Balení:
265ml a 15ml

Upozornění:
Produkty neobsahují ochranné UV faktory a jsou určeny k zevnímu užití. Aplikujte před opalováním. Po použití umyjte ruce.

Napsat komentář