NEXXUS - Super Idratante Omni Pak

Obnova proteinů SUPER HYDRATACE

OMNI-PAK - obnova proteinů - super hydratace


Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
DETOXIKAČNÍ ŠAMPON

Kelate – Purifying Detox Shampoo

Jemně odstraní jakoukoliv chemickou látku, chlór nebo jiné nečistoty a zanechá vlasy čisté a dokonale oživené. Výtečný pro plavce a pro ty, kteří pracují v uzavřeném prostředí, jako například v kuchyni restaurace. Odstraní nežádoucí pachy a cigaretový kouř. Obsahuje osvěžující směs z FU-LING indiánská houba známá pro svojí schopnost regulovat hladinu sodíku a draslíku, levandule a heřmánek.

Zanechá vlasy zářivé a lesklé.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ALOXXI

Aloxxi – Keramix

Obsahuje proteiny, které vyrovnávají barvu, zvýší lesk a odolnost barvy. Před nanesením barvy působí jako obnova vlasů a znovu dodání správné hladiny proteinů.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ULTRA HYDRATAČNÍ KONDICIONÉR

Humentin – Extreme Moisture Conditioner

Léčí vlasy suché a krepaté pomocí hydratující směsi obsahující vitamíny, minerály, med z Manuky a kokosové mléko. Vrátí vlasům neuvěřitelnou pružnost, hebkost a dodá vysoký lesk a snadné rozčesání vlasu. Pomáhá regulovat rovnováhu hydratace. Hýčká smysly pomocí aromaterapeutickými výtažky a esencí ze santalového dřeva a cedru.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ALOXXI

Aloxxi – Epitome

Přípravek naneseme na vlasy ještě před barvením, ten je učiní přístupnějšími k vytvoření odolných a bohatých barev.

Kompletní přírodní obnova.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ALOXXI

Aloxxi – Botanic Oil

Přírodní esenciální olej je nejlepší doplněk k barvě a snižuje napětí na povrchu vlasu. Olej pronikne do vlasu, navrátí mu hebkost, tvárnost a lesk.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
ALOXXI

Aloxxi – PH3

Klinika NEXXUS - OMNI-PAK
HYDRATAČNÍ KONDICIONÉR BEZ OPLACHU

Luxxtress – Leave In Hair Moisturizer

Nexxus Phyto Organics Luxxtress má složení, které se absorbuje velmi rychle. Hydratuje a formuje vlasy, vrací jim extrémně snadné rozčesávání. Aplikuje se na vlasy mokré i suché, které neztěžknou ani nezplihnou.

Obsahuje látky chránící vlasy před UV paprsky. Nexxus Phyto Organics Luxxtress je bohatý na antioxidanty jako zelený čaj, vitamín A a E k zamezení a ochraně vlasů před vnějšími vlivy. Chrání před škodlivinami způsobenými horkým vzduchem.

Relaxující vůně citrónu a pačule.
Klinika NEXXUS - OMNI-PAK - Styling PHYTO ORGANICS + komfortní usušení BIO IONIC
STYLING + ZDRAVÉ VYSUŠENÍ VLASŮ

Styling Phyto Organics + Bio Ionic

Profesionální NEXXUS Styling Phyto Organics bez alkoholu, který vlasy nevysuší, ale hydratuje. Po použití stylingu následuje sušení vlasů se silou mikrohydratujícího systému BIO IONIC, který obsahuje 32 minerálů.