NEXXUS - Polimedic Emergencée

KLINIKA pro ošetření vlasů

NEXXUS EMERGENCÉE - klinika pro ošetření vlasů

Vlasová klinika Nexxus Emergencée je exkluzivní hloubková obnova vlasů v jedné aplikaci s okamžitým řešením pro zesílení vlasové struktury. Jde o jedinečnou technologii, která regeneruje vlasy do hloubky a zároveň jim dodá potřebné proteiny a vitamíny.

Rekonstrukce zcela obnoví strukturu vlasů a zlepší efekt barvení, rovnání (žehlení) nebo trvalé.


Klinika NEXXUS - EMERGENCÉE -  Hloubková detoxikace KELATE

DETOXIKAČNÍ ŠAMPON

Kelate – Purifying Detox Shampoo

Jemně odstraní jakoukoliv chemickou látku, chlór nebo jiné nečistoty a zanechá vlasy čisté a dokonale oživené. Výtečný pro plavce a pro ty, kteří pracují v uzavřeném prostředí, jako například v kuchyni restaurace. Odstraní nežádoucí pachy a cigaretový kouř. Obsahuje osvěžující směs z FU-LING indiánská houba známá pro svojí schopnost regulovat hladinu sodíku a draslíku, levandule a heřmánek.

Zanechá vlasy zářivé a lesklé.
Klinika NEXXUS - EMERGENCÉE - Polymerická obnova EMERGENCÉE

POLYMERICKÁ OBNOVA

Aloxxi – Emergency Reconstructor

Opravuje a posiluje silně poškozené vlasy. Vytváří vnitřní rámec uvnitř střední části vlasu k tomu, aby obnovil integritu.

Tato výjimečná formulace obsahuje obnovující směs polymerů, elastinů, aminokyselin a kolagen, která při ošetření dramaticky zlepší vlasové zdraví, zastaví poškození vlasu, obnoví jeho flexibilitu, zvětší lesk i hlouku barvy.
Klinika NEXXUS - EMERGENCÉE - Druhá detoxikace - CHROMALIFE SHAMPOON

ŠAMPON PROTI BLEDNUTÍ BARVY

ChromaLife – Colour Lock Shampoo

2.DETOXIKACE – Tento bezsulfátový, jemný šampon napomáhá obnovit základní živiny, které vlas barvením ztrácí. Zanechá zářící barvu a lesklé, zdravé vlasy. Obsahuje aromatické esence uklidňujících květin lípy, upokojujícího jasmínu a osvěžujícího jablka.

Bez síranu. Bez parabenu.

OBNOVA VLASŮ SE PROVEDE PŘED KAŽDOU ÚPRAVOU ÚČESU.
Klinika NEXXUS - EMERGENCÉE - Hloubková hydratace HUMECTIN

ULTRA HYDRATAČNÍ KONDICIONÉR

Humentin – Extreme Moisture Conditioner

Léčí vlasy suché a krepaté pomocí hydratující směsi obsahující vitamíny, minerály, med z Manuky a kokosové mléko. Vrátí vlasům neuvěřitelnou pružnost, hebkost a dodá vysoký lesk a snadné rozčesání vlasu. Pomáhá regulovat rovnováhu hydratace. Hýčká smysly pomocí aromaterapeutickými výtažky a esencí ze santalového dřeva a cedru.
Klinika NEXXUS - EMERGENCÉE - Kondicionér pro snadné rozčesání a ochranu vlasů LUXXTRESS

HYDRATAČNÍ KONDICIONÉR BEZ OPLACHU

Luxxtress – Leave In Hair Moisturizer

Nexxus Phyto Organics Luxxtress má složení, které se absorbuje velmi rychle. Hydratuje a formuje vlasy, vrací jim extrémně snadné rozčesávání. Aplikuje se na vlasy mokré i suché, které neztěžknou ani nezplihnou.

Obsahuje látky chránící vlasy před UV paprsky. Nexxus Phyto Organics Luxxtress je bohatý na antioxidanty jako zelený čaj, vitamín A a E k zamezení a ochraně vlasů před vnějšími vlivy. Chrání před škodlivinami způsobenými horkým vzduchem.

Relaxující vůně citrónu a pačule.
Klinika NEXXUS - EMERGENCÉE - Styling PHYTO ORGANICS + komfortní usušení BIO IONIC

STYLING + ZDRAVÉ VYSUŠENÍ VLASŮ

Styling Phyto Organics + Bio Ionic

Profesionální NEXXUS Styling Phyto Organics bez alkoholu, který vlasy nevysuší, ale hydratuje. Po použití stylingu následuje sušení vlasů se silou mikrohydratujícího systému BIO IONIC, který obsahuje 32 minerálů.

Nexxus Emergencée garantuje perfektní ochranu před UV a UVB zářením.