ŘASY - Lash Lifting a Lash Botox Bomb

Lash Lifting a Lash Botox Bomb

Nově nabízíme jako jediní ve Znojmě LASH LIFTING + LASH BOTOX

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a vytažené řasy směrem k obočí. Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu hned vidět. Po aplikaci jsou vždy řasy trochu slepené výživou, ale po umytí a nanesení řasenky druhý den je efekt velmi krásný, který vydrž 4-8 týdnů!

Lash-Lifting-Lash-Botox-Bomb

Extrémně účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy.

Potřebujete totální rekonstrukci a posílení řas? Potom ve spojení s LASH LIFTINGEM dokážeme s řasami zázrak! Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné. Velmi vhodné pre poškozené a oslabené řasy po umělých řasách či klientky s alergií.

LASH LIFTING a LASH BOTOX BOMB je proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci, která vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu.

CENÍK

LASH LIFTING 770,- Kč
LASH BOTOX (vyživující kůra) 370,- Kč
LASH LIFTING + LASH BOTOX 970,- Kč


Zdroj: YouTube – Dana Microblading