INSTABOOST barevná hydratační maska

INSTABOOST barevná hydratační maska

BARVĚTE A PEČUJTE V JEDNOM KROKU S INSTABOOST

Oživte módní barvu nebo tónujte přírodní i dříve barvené vlasy v okamžiku s INSTABOOST barevnými maskami a kondicionéry v jednom. Obsahují CDP komplex, působí jako kondicionér, podporují barevnou stálost, chrání barvené vlasy a zároveň intenzivně vyživují a dodávají lesk. Pokročilá technologie přímých pigmentů dodává intenzivní barvu předem zesvětleným platinovým až středně blond odstínům. Tmavě blond a světle hnědým dodají náznak barvy.

INSTABOOST barevné hydratační masky ALOXXI, dodají nádhernou barvu, zároveň poskytnou intenzivní výživu a lesk, nahradí i kondicionér po umytí vlasů. Barvěte a pečujte v jednom kroku. Vydrží 10 – 15 umytí!

INSTABOOST™ COLOUR MASQUE

Přináší širokou paletu odstínů se zářivým leskem. Oživte módní barvu nebo tónujte přírodní i dříve barvené vlasy v okamžiku s INSTABOOST barevnými maskami a kondicionéry v jednom. Obsahují CDP komplex, působí jako kondicionér, podporují barevnou stálost, chrání barvené vlasy a zároveň intenzivně vyživují a dodávají lesk. Pokročilá technologie přímých pigmentů dodává intenzivní barvu předem zesvětleným platinovým až středně blond odstínům. Tmavě blond a světle hnědým dodají náznak barvy. Všechny barvy je možné vzájemně míchat a vytvořit ještě větší škálu barev. pH: 4 – 4.5

INSTABOOST barevné hydratační masky – cena 450,-Kč v saloně Glamour

SILVER FOX GOOD AS ROSE GOLD COPPER CABANA FIREBALL RED
PINK AQUAMARINE DREAM PURPLE REIGN TRUE BLUE

Hlavní výhody:
• Odstíny je možné vzájemně kombinovat, což nabízí nekonečné možnosti
• S každým dalším použitím bude barva intenzivnější
• Obsahují CDP komplex, který chrání barvené vlasy
• Obarví vlasy již za 3 – 5 minut
• Po umytí šamponem lze použít také místo kondicionéru

NO: SULFATES, PARABENS, GLUTEN, DEA, MEA, TEA, PHTHALATES, TALC , MICROBEADS, ALUMINUM COMPOUNDS

PŘEDSTAVUJEME CDP COMPLEX®

• Máslo Shea a kokosový olej obnovuje jemnost, hladkost a dodává vysoký lesk
• Výtažek z cukrové řepy vyživuje, regeneruje, hydratuje a přidává lesk
• Výtažek z měsíčku lékařského obsahuje lutein, který chrání před škodlivým modrým světlem: mob. telefon., PC, TV…
• Slunečnicový olej chrání před škodlivými paprsky UVA/UVB a dodává vlasům mladý a zářivý vzhled
• Hydrolyzovaný rostlinný protein zesiluje vlasy a chrání před dalším lámáním

Návod k použití:
Použijte rukavice, abyste zabránili obarvení rukou. Naneste velkorysé množství na vlhké vlasy. Pokud nanášíte jen na některé prameny, propracujte oblast prsty. Pokud na všechny vlasy, pročešte od hlavy ke konečkům, aby se přípravek nanesl rovnoměrně. Nechte působit 3 – 5 minut a důkladně opláchněte. Pro výraznější výsledky používejte častěji. Při použití na hnědých vlasech doporučujeme aplikovat Instaboost několikrát k dosažení požadovaného výsledku.

NÁŠ TIP:
Vytvořte si svůj osobitý look s těmito barevnými maskami, které můžete používat samostatně, ale také kombinovat a vytvořit si svůj vlastní odstín.

UPOZORNĚNÍ:
Vyhněte se kontaktu s očima. Chraňte před dětmi.

ALOXXI produkty jsou souzněním vědy a přírody tím, že obsahují vzácné antioxidanty, rostlinné složky a botanické oleje. Produkty ALOXXI neobsahují sulfáty, parabeny, chlorid sodný a mají bezlepkové směsi k zajištění nejvyšší kvality výrobků. Působí jako ochranný štít před UVA i UVB zářením.

INSTABOOST set barev