Solární kosmetika Fiesta Sun

Solární kosmetika FIESTA SUN

Solární kosmetiky - BLACK TINI Level 3 (Fiesta Sun)

BLACK TINI

Level 3

Krém s urychlujícím komplexem a pokročilou samoopalovací směsí. Díky tomuto krému dosáhnete maximálního opálení. Obsahuje vyživující látky s řadou vitamínů pro ochranu před volnými radikály. Infuze Kola, lékořice a extrakty z hroznových jader pokožku omlazují, zatímco čistý Extra panenský olivový olej pokožku pomáhá udržovat hedvábně jemnou.

Vůně: ovocná, květinová
Typ produktu: 7x Accelerator, 50x Bronzer
Solární kosmetiky - BLACKBERRY TINI Level 3 (Fiesta Sun)

BLACKBERRY TINI

Level 3

Dvacetinásobná směs bronzerů poskytuje bohatý, zlatavý bronz pro Vaši pokožku. S konopným olejem, přídavkem vitamínů A, C a E a SunGlow™ Anti-Aging komplexem (protistárnoucí složky), který pomáhá chránit a obnovovat přirozenou krásu Vaší pokožky.

Vůně: borůvková
Typ produktu: 20x Bronzer s konopím
Solární kosmetiky - COCONUTTY TINI (Fiesta Sun)

COCONUTTY TINI

Bronzer

Dokonalý, 10x bronzující krém vám poskytne bohaté, zlaté opálení, zatímco vitaminy A, C a E, SunGlow™ Anti-Aging komplex (protistárnoucí složky) ochrání Vaši pokožku.

Vůně: kokosový ořech
Solární kosmetiky - DARK CHOCOLATE TINI Level 3 (Fiesta Sun)

DARK CHOCOLATE TINI

Level 3

Opalovací koktejl s mikrocirkulací bez štípání určený pro opalování v soláriu. Obsahuje zeštíhlující složky a Anti-Aging komplex. Bohatý na extra panenský olivový olej. Dvacetinásobná směs bronzerů poskytuje bohatý, zlatavý bronz pro Vaši pokožku. S přídavkem vitamínů A, C a E a Anti-Aging komplexemv (protistárnoucí složky), který pomáhá chránit a obnovovat přirozenou krásu Vaší pokožky.

  • protistárnoucí komplex
  • OptiGlow komplex působící zarudnutí pokožky

Vůně: čokoládová
Typ produktu: 5x prohřívací, 25x Bronzer

Solární kosmetiky - GOLD 24 KARAT SEXY TINI Level 3 (Fiesta Sun)

GOLD 24 KARAT SEXY TINI

Level 3

Dvojitá silikonová emulze s bronzery. S tímto jedinečným tělovým mlékem bohatým na hydratační složky a patentovaným urychlujícím komplexem dosáhnete okamžitého tónu pleti, bohatého zbarvení a lesku.

Vůně: bílý čaj, tymián a šampaňské
Typ produktu: 7x Accelerator, 25x Bronzer, 25x Silikon
Solární kosmetiky - SO PINK SEXY TINI Level 2 (Fiesta Sun)

SO PINK SEXY TINI

Level 2

Opalovací krém do solária s kombinací hydratačních olejů z olivy a pupalky. Obsahuje cenné živiny a byliny s pokročilou směsí pro rychlé výsledky v opalování.

Vůně: ovocná, květinová
Typ produktu: 7x Accelerator, 10x hydratace, 10x zeštíhlující
Solární kosmetiky - PASSION FRUIT TINI (Fiesta Sun)

PASSION FRUIT TINI

Hot / Tingle

Opalovací mléko s bronzer složkami, vitamíny A, C a E, SunGlow™ s protistárnoucími složkami a OptiGlow™, které dočasně způsobí zarudnutí pokožky a pálivý pocit tepla. S látkou stimulující mikrocirkulaci, která zvyšuje možnost opálení.

Vůně: mučenka
Solární kosmetiky - PINK PINEAPPLE TINI Level 2 (Fiesta Sun)

PINK PINEAPPLE TINI

Level 2

Vstupte do ostrovní oázy! Nechte se opájet tímto aromatickým požitkem. S tímto jedinečným tělovým mlékem bohatým na hydratační složky budete zároveň hasit žízeň Vaší pokožky. Zpevňující krém s extra panenským olivovým olejem. Desetinásobná směs acceleratorů poskytne pokožce dokonalé opálení. S přídavkem vitamínů A, C a E, SunGlow™ Anti-Aging komplexem (protistárnoucí složky), který pomáhá chránit a obnovovat přirozenou krásu Vaší pokožky.

Vůně: anasová
Typ produktu: 10x Accelerator, zeštíhlující
Solární kosmetiky - RED HOT TINI Level 3 (Fiesta Sun)

RED HOT TINI

Level 3

Čtyři osvědčené urychlující komplexy, 25 základních živin a rostlinných látek v kombinaci s intenzivním 20x štípajícím pocitem poskytnou ty nejlepší výsledky v opalování. Vyživují pokožku s řadou vitaminů určených k ochraně proti poškození volnými radikály. Infuzi Kola, lékořice a extrakty z hroznových jader pokožku omlazují, zatímco čistý Extra panenský olivový olej udržuje pokožku hedvábně jemnou.

Vůně: ovocná
Typ produktu: 20x štíplavý, 4x Accelerator
Solární kosmetiky - TINI FACES (Fiesta Sun)

TINI FACES obličejový krém SPF4 se světlým bronzerem

Accelerator

Exkluzivní obličejový krém byl vyvinut tak, aby poskytl pokožce zdravou zlatou barvu a zároveň obnovil její mladistvý vzhled. Hypoalergenní formule s vysokou dávkou Aloe Vera, hydratačními složkami a troškou bronzeru poskytne Vaší pokožce dlouhotrvající, krásné bronzové opálení.

Vůně: žádná