Ed Hardy Tanning Premier

Ed Hardy Tanning Premier

Solární kosmetiky - Ed Hardy Tanning Premier

Solární kosmetiky - Ed Hardy Tanning Premier Baby Got Black

Ed Hardy Tanning Premier Baby Got Black

Bronzer

Výbušný, tmavý, černý opalovací krém do solária s bronzery a antioxidanty. Super tmavé DHA, přírodní a kosmetické bronzery poskytnou pokožce výrazně tmavé opálení po jedné návštěvě solária. Třtinový cukr pokožku zpevňuje. Pšeničný protein a kofein pokožku stáhne a tonizuje. Super ovocné antioxidanty z Acai Berry a granátového jablka bojují proti poškození před volnými radikály.

DHA, přírodní a kosmetické bronzery poskytují pokožce hlubokou, okamžitou barvu opálení. Opožděné bronzery (samoopalovací) pokožku opalují i po soláriu. MelanoBronze stimuluje tvorbu melaninu pro déle trvající, tmavší opálení. Pšeničné proteiny okamžitě pokožku zpevňují a stahují. Kofein a zelený čaj stahují a zpevňují pokožku. Acai Berry a extrakt z granátového jablka super ovoce, anti-aging antioxidanty, které bojují proti poškození před volnými radikály.

Objem produktu: 300ml
Vůně: Šumivá ostružina
Typ produktu: zvyšuje opálení, Bronzer

Solární kosmetiky - Ed Hardy Tanning Premier Butter Me Brown

Ed Hardy Tanning Premier Butter Me Brown

Bronzer bez DHA

Opalovací krém do solária s bezchybnou barvou opálení, jako od moře. Tento opalovací krém bez DHA vám poskytne okamžitě tmavou barvu opálení bez nežádoucích fleků a zápachu po opalování. Melanobronze stimuluje produkci melaninu pro hlubší a tmavší opálení. Kokosové a bambucké máslo se mísí s Mandlovým a Macadamiovým olejem a zanechává tak pokožku hedvábně hebkou jako máslo.

Bez DHA přírodní bronzery poskytují pokožce opálení bez šmouh a skvrn, ale zároveň jí dodají tmavé opálení. MelanoBronze stimuluje tvorbu melaninu pro déle trvající, tmavší opálení. Pšeničné proteiny okamžitě pokožku zpevňují a stahují. Kofein a zelený čaj stahují a zpevňují pokožku. Kokosové a bambucké máslo zklidňuje a zjemňuje pleť, hydratuje ji. Macadamia olej a mandlový olej chrání pokožku, vyživuje ji.

Objem produktu: 300ml
Vůně: sladký hnědý cukr
Typ produktu: zvyšuje opálení, Bronzer bez DHA

Solární kosmetiky - Ed Hardy Tanning Premier Peace and Harmony

Ed Hardy Tanning Premier Peace and Harmony

zvyšuje opálení

Opalovací krém do solária pro všechny typy pleti. Bez glutenu, parabenu a oleje. Bavlněné a rýžové extrakty pokožku zklidňují, hydratují a zabraňují jejímu podráždění, zatímco kofein, zelený čaj a extrakt z pšenice dodávají pokožce tón, energii a mladistvý vzhled.

Tmavé opalovací akcelerátory poskytnou pokožce tmavé opálení jako od slunce. MelanoBronze stimuluje tvorbu melaninu pro déle trvající, tmavší opálení. Pšeničné proteiny okamžitě pokožku zpevňují a stahují. Kofein a zelený čaj stahují a zpevňují pokožku. Extrakt z bavlny a rýže zklidňuje a zjemňuje pokožku, zabraňuje jejímu podráždění.

Ideální pro citlivou pokožku.

Objem produktu: 300ml
Vůně: romantický polibek
Typ produktu: zvyšuje opálení