Vlasová kosmetika NEXXUS VitaTress

Vlasová kosmetika NEXXUS VITATRESS

NEXXUS - Profesionální vlasová kosmetika VITA TRESS

NEXXUS VITA TRESS – PROGRAM PROTI PADÁNÍ VLASŮ

Nexxus VitaTress je nejopravdovější a nejúčinnější profesionální řadu proti padání vlasů. Zaměřenou nejen na vlasy a pokožku, ale také na vnitřní metabolický proces. Program VitaTress používá jedinečnou a specifickou řadu existující na trhu proti padání vlasů a zároveň využívanou k stylingu i ke konečné úpravě. Produkty VitaTress nikdy nezatěžují vlasy.Doporučují se také pro poškozené a mastné vlasy. Výsledky jsou již patrné po třech týdnech.
Padání vlasů je stále více rozsáhlý problém

Více jak jedna žena ze čtyř má problémy s padáním vlasů. Pro muže je tento problém více evidentní: dva muži ze čtyř jsou postiženi tzv. mužskou formou plešatění (Alopecia Androgenetica). Nexxus vytvořil odpověď na problém vlasů, zaměřenou na jejich padání s novou řadou Vita Tress.

PŘESNÉ PŘÍCINY PADÁNÍ VLASŮ
Nadbytek mazu

Maz, jedna z hlavních příčin vypadávání vlasů. Je to směs tuků, cholesterolu a soli, které se vytvářejí v mazových a sekretních žlázách. Genetické a léčivé procesy změní kůru, mohou stimulovat mazové žlázy. Postupné zadržování mazu způsobí ucpání vlasových váčků a přinutí tak vlas se ztenčit.

Jakmile se jednou vlasový váček uzavře kompletně, růst vlasu je tak nemožný. Maz je bujný pro rozvoj mikroskopických bakterií jako je Trudník tukový (Demodex foliculorum) a v tukových žlázách způsobí rozmnožení enzymů, které působí negativně na sílu vlasu, způsobuje svědění. Vita Tress je složený k zmírnění výskytu mazu s exkluzivním principem, který zabrání okysličení a ztuhnutí mazu.

Nedostačující výživa

Studie molekul prokázaly, že vlasy s tendencí vypadávání často vykazují chybějící základní výživu. Formule obsažené ve Vita Tress obsahuje kompletní soubor základní výživy, důležitý pro růst zdravých vlasů.

Nedostatečný oběh

Bez vhodného prokrvení pokožky a vlasového váčku není soustava vhodná k příjmu základních živin, tak důležitých pro růst zdravých vlasů. V odpovědi na tento problém spojil Nexxus stimulující složky, které podporují aktivitu vlasů a zvýší přísun kyslíku. Ve směsi, která obsahuje chaluhu červenou, japonskou swertii, ženšen, ginkgo bilobu a neacinu, pomáhá zabránit negativním účinkům nevhodného oběhu.

Výzkumníci firmy Nexxus zkombinovali ty nejlepší ingredience k prokrvení mikrooběhu a dodání nutné základní výživy pro zdravé a krásné vlasy.
5-Alpha – Reductase & DHT

Je to enzym přirozeně produkovaný lidským organismem, který přispívá k vypadávání vlasů přeměnou na testosteron DHT. Dehydrotestosteron je škodlivá forma mužského hormonu. Testosteron je prokazatelnou příčinou vypadávání vlasů. Během dospívání mohou být vlasové váčky permanentně poškozené z důvodů nadměrné hladiny DHT. Nakonec zmenší aktivitu 5 Alpha-Reductase. Nexxus získal odvozeninu zinku z výtažku lékořice, která ničí produkci tohoto enzymu a napomáhá tak k redukci aktivity koncentrace DHT.

Trudník tukový (DEMODEX) a Lipáza

Trudník tukový je mikroorganismus přítomný ve vlasové pokožce, který přispívá k vypadávání vlasů. Najde si ideální prostředí nahromaděného mazu, kde vyloučí enzym Lipázu k rozložení mazu v kyselé tuky. Takové kyselé tuky ztuhnou a často ucpáním poškodí kořínek. K zamezení tohoto problému vyvinul Vita Tress ingredience, které zamezí činnost Lipázu, zredukují vážné příčiny padání vlasů způsobené tímto enzymem. Kromě toho čistící základ odvozený z rýže rozpustí členovce trudníku tukového.

Lokální podráždění a imunní charakteristika

Podráždění vlasové pokožky mohou způsobit používané agresivní kosmetické výrobky, stresy a především bakterie demodexu. Podráždění může přinést odpověď, která dodá imunitnímu systému přístup k zaútočení a oslabení vlasového váčku, k eliminování problému snižující imunitu k fázi zánětů. Vita Tress je obohacený přírodními protizánětlivými složkami redukující zanícení, dovolí obnovit ideální stav k posílení slabých vlasů.

Nízké stupně ESTROGENU

Vědecký výzkum nám naznačil, že jak nízká hladina, tak nepřiměřené množství estrogenů mohou přispívat k zeslábnutí vlasů. Nexxus doplnil Vita Tress kompletní rostlinné estrogeny, pocházející ze sóji, která napomáhá vyvážit hladinu metabolických procesů ve vlasové pokožce.