Vlasová kosmetika NEXXUS Chromalife

Vlasová kosmetika NEXXUS CHROMALIFE

NEXXUS - Profesionální vlasová kosmetika CHROMALIFE COLOUR LOCK

Nexxus Chromalife Colour Lock je unikátní a efektivní šetřící program. Zrodil se za rozsáhlého výzkumu a testování. Unikátní směs exotických rostlinných látek, organického proteinu z rostliny Quinoa, přírodní antioxidanty a exkluzivní FADE BLOCK COMPLEX prodlouží životnost vaší barvy a zanechá vlasy ve skvělé kondici.

 • Bezsulfátový
 • Nízké pH
 • Bez parabenu
 • Silné antioxidanty
 • Termo ochrana
 • Ochrana před uv zářením
 • Vtamíny a minerální látky
 • FBC – komplex proti blednutí barvy
 • Exotické rostlinné látky
 • Organické bílkoviny rostliny quinoa
Colour Lock – Šampon

Tento bezsulfátový, jemný šampon napomáhá obnovit základní živiny, které vlas barvením ztrácí. Zanechá barvu zářící, vlasy lesklé a zdravé. Obsahuje aromatické esence uklidňujících květin lípy, upokojujícího jasmínu a osvěžujícího jablka.

Colour Lock – Kondicionér

Napomáhá zlepšení zdravotní kondice vlasů. Dodává lesk a vrací ztracenou sílu a pevnost. Usnadňuje rozčesávání, snižuje tak povrchové tření a tím zabraňuje poškození vlasu. Zanechává barvené vlasy ve výjimečné kondici. Obsahuje aromatické esence uklidňující lípy, upokojujícího jasmínu a osvěžujícího jablka.

Colour Lock – Maska

Obnovuje hedvábnou měkkost, elasticitu a neuvěřitelný lesk, dokonce i na nejvíce poškozených vlasech. Tato maska obsahuje FADE BLOCK COMPLEX (komplex proti vyblednutí barvy) a přírodní antioxidanty. Chrání vlasy před nežádoucími účinky vysoké teploty stylingu a UV záření. Obsahuje stimulující a smyslnou aromaterapeutickou směs organického zázvoru a vanilky.

Colour Lock – Sprej

Zajišťuje dlouhodobě zářivou barvu za pomoci koncentrovaných dávek FADE BLOCK COMPLEXU ( komplexu proti vyblednuti barvy). Poskytuje ochranu před UV paprsky a rovněž před nežádoucím účinkem tepelných stylingových pomůcek. Tato kůra zkracuje dobu foukaní! Obsahuje výživné granátové jablko a na antioxidanty bohatý extrakt z hroznových semen.

TŘI HLAVNÍ PŘÍČINY, PROČ SE BARVA VYMÝVÁ A ZTRÁCÍ INTENZITU
Šampónování

Po namočení vlasová kůra expanduje-nasaje. Opakované expandování vede k blednutí, vymývání barvy. Unikátní mikroemulze proniká přímo do kůry vlasu, aby znemožnila přístup vodě a naopak uzamkla ocranné živiny a pigment uvnitř vlasu.

UV záření a vliv životního prostředí

Slunce a exhaláty životního prostředí ničí strukturu vlasu. Efektivní UV filtry zahrnující přírodní slunečnicový extrakt napomáhají chránit vlasy před slunečním zářením. antioxidanty zase neutralizaci volných radikálů a chrání tak vlasy před oxidací.

Chemické a tepelné poškození

Agresivní chemikálie a tepelné stylingové pomůcky mohou způsobit rozpad vlasového vlákna, proteinových řetězců a jejich struktury, což má za následek roztřepené konečky, ztrátu lesku, pevnosti a matnou vybledlou barvu. Kombinace jednotlivých složek v FBC chrání vlasy od zničujících účinků nadměrné teploty a gresivních chemických látek za neustálého udržování pigmentu ve vlasové kůře. Vlas tak zůstává silný, zdravý, dostatečně zvlhčený, pružný, lesklý a barva zářivě intenzivní.

UNIKÁTNÍ ROSTLINNÉ LÁTKY OBSAŽENÉ V ŘADĚ – CHROMALIFE COLOUR LOCK
Perilla extract

Výtažek z Perilly je bohatý na vitamíny s vysokým obsahem nezbytných mastných kyselin. Proniká přímo do vlasové kůry, kde obnovuje ztracené živiny, napomáhá k udržení vlhkosti.

Blue lotus root

Kořen modrého lotosu je známý svou léčivou schopností. Dodává vlasům sílu a zanechává je hedvábné a vláčné.

Sunflower extract

Slunečnicový výtažek má schopnost chránit vlas před zničující teplotou stylingových pomůcek. Schopnosti absorbovat UV paprsky chrání vlas před jeho škodlivými účinky. Výtažek slunečnice navíc dodává vlasu vláčnost a nádherný lesk.

Quinoa

Má ve vlasové kosmetice doposud nejvyšší obsah nezbytných aminokyselin. Quinoa je známa svou schopností napomáhat buněčné obnově.