Vermione STRONG

Korekční a reparační krém s bioaktivními enzymy.
Silný reparační krém s obsahem 25% účinné enzymatické látky je určen na ošetření otevřených ran, pooperačních jizev, hematomů, bércových vředů a hemoroidů.


Vermione STRONG

NA JAKÉ OBTÍŽE POMÁHÁ VERMIONE STRONG?

JIZVY A POPÁLENINY
BÉRCOVÉ VŘEDY
HEMOROIDY

REGENERAČNÍ ÚČINEK

Díky svému složení a vysoké koncentraci účinné látky funguje v relativně krátkém čase (3 – 10 dní) aplikace efektivně na poraněnou pokožku s dlouhodobým výsledkem.

RYCHLÉ HOJENÍ RAN

Enzymy obsažené v krému STRONG urychlují granulaci tkáně, vedoucí k zrychlenému hojení. Zároveň také krém STRONG rozpouští tkáň nekrotickou proto je vhodný pro aplikaci na hematomy.

ŠIROKÉ VYUŽITÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ

Vermione STRONG je účinný v širokém spektru kožních onemocnění při všech kožních potížích, vyžadující rychlé a efektivní hojení kožní tkáně. Ať už to jsou již zmiňované popáleniny pooperační/poporodní jizvy, bércové vředy či hemoroidy. Dále krém STRONG je určen pro pacienty trpějící lupénkou na krvavá popraskaná lůžka pokožky. V tomto případě doporučujeme kombinaci krému s krémem Vermione BETA.

VERMIONE STRONG

Korekční a reparační krém s bioaktivními enzymy

• Korekční a reparační krém Vermione STRONG s enzymy určený k rychlému dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené, či poraněné pokožky .
• Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům.
• Dále je vhodný na hemoroidy, pooperační/poporodní a poúrazové jizvy a rány.
• Díky vysokému podílu účinné látky (25%) je určený k rychlému a dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené pokožky.
• Vzhledem ke svému složení funguje antisepticky, bojuje proti vzniku infekce.
• Vyvolává granulaci při tvorbě nové tkáně, čímž zároveň rozpouští tkáň nekrotickou.
• Doporučení: Aplikovat krém intenzivně po dobu max. 10 dnů, poté je nutná 5 denní regenerační pauza. Při aplikaci i v mezidobí pauzy aplikujte krém Vermione BETA.
• Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.
• pH: 5,0 – 7,0
• Koncentrace účinné látky: 25%
• Doporučená aplikace: 1-2x denně
• Netestováno na zvířatech
• Obsah: 50 ml
• Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal.

LÉKAŘ RADÍ

Léčebné využití přípravků řady Vermione STRONG. V “chirurgické“ části gynekologie a porodnictví je doporučujeme na ošetření všech typů operačních ran. Zahrnují rány po klasických břišních operacích a císařských řezech, po endoskopických výkonech i episiotomie a poranění vzniklá v souvislosti s vaginálními porody. U episiotomií je s výhodou ošetřovat i část rány zasahující do poševního vchodu.

Osvědčený postup pro ošetření čerstvých ran: na počátku se používá Vermione STRONG; tento preparát není vhodný pro dlouhodobou aplikaci. Pro podporu prvotního hojení čerstvých ran jej doporučujeme užívat maximálně 10 dnů. Je velmi efektivní při udržení čistoty a uzávěru řezné plochy. Nanáší se přímo na operační ránu od druhého pooperačního dne, 2x denně, typicky po dobu 5 až 7 dnů. Na aplikaci Vermione STRONG se navazuje s promašťujícím krémem Vermione BETA, přičemž doporučujeme ránu a okolí ošetřit 3-4x denně. Krém se aplikuje nejméně do stavu uspokojivého zhojení rány; s výhodou je však dobu o několik týdnů přesáhnout, výsledkem bývá měkká nezbarvená nenápadná jizva v místě předchozí rány.

Některé pacientky a matky se mohou s výhodou pokusit využít přípravky Vermione ke korekci již zhojených ran. Týká se to hlavně dohojených episiotomií po vaginálních porodech, které jsou nezřídka zdrojem nepříjemných pocitů tahu, napětí či dokonce bolesti při pohlavním styku nebo defekaci. Aplikací lze dosáhnout změknutí a uvolnění jizvy. Stejným způsobem se ale lze pokusit o ovlivnění jizev na břišní stěně či kdekoliv jinde.

SALON GLAMOUR INFO

Produkt lze zakoupit za internetové ceny v našem saloně GLAMOUR nebo na E-SHOPU vermione.cz
Zdroj: www.vermione.cz