Supre Tan Darling Collection - solární kosmetika

SUPRE TAN Darling Collection

Solární kosmetiky - SUPRE TAN Darling Collection

Solární kosmetiky - Supre Tan Darling Collection Black Hearts 10X Bronzer

Supre Tan Black Hearts 10X Bronzer

10X Bronzer

Opalovací krém do solária s 10X bronzery, antioxidační směsí a silnou opalovací technologií MagnaColor, která pomáhá urychlit a zesílit pleti přirozenou tvorbu melaninu, díky kterému pokožka získá hlubší a tmavší opálení.

Černá 10X bronzující směs DHA a přírodních bronzerů dodá pokožce tmavší, déletrvající opálení. Silná opalovací technologie MagnaColor pomáhá urychlit a zesílit pleti přirozenou tvorbu melaninu, díky kterému pokožka získá hlubší a tmavší opálení. Antioxidační směs z černého fíku, brusinek a mučenky pokožku hydratuje a vyživuje pro mladší a zdravější vzhled. Exkluzivní, lehká silikonová směs zanechá pokožku hedvábně jemnou a hladkou. Bez parabenu.

Objem produktu: 250ml
Vůně: ovocná
Typ produktu: 10X Bronzer, přírodní bronzer

Solární kosmetiky - Supre Tan Darling Collection Black Candy 20X Bronzer

Supre Tan Black Candy 20X Bronzer

20X Bronzer

Opalovací krém do solária pro tmavé opálení. Černá 20X bronzující směs DHA a přírodních bronzerů dodá pokožce hlubší, temnější, déletrvající opálení. Černá 20X bronzující směs DHA a přírodních bronzerů dodá pokožce hlubší, temnější, déletrvající opálení. Silná MagnaColor opalovací technologie pomáhá urychlit a zesílit přirozenou tvorbu melaninu pro hlubší a tmavší opálení. Pokročilá zpevňující přísada pokožky: kakao, třešeň, a výtažky z cukrové třtiny oživují pleť pro její pevnější vzhled. Exkluzivní, lehká silikonová směs zanechá pokožku hedvábně jemnou a hladkou. Bez parabenu.

Objem produktu: 250ml
Vůně: ovocná
Typ produktu: 20X Bronzer

Solární kosmetiky - Supre Tan Darling Collection Extreme Black 12X Bronzer

Supre Tan Extreme Black 12X Bronzer

12X Bronzer

Opalovací krém do solária s 12X bronzery, exotickou Hennou, výtažky z ostružin a výtažky z černého čaje, které jsou známé po celém světě jako silný antioxidant. Extrémně tmavá směs 12X bronzerů DHA, Henny a přírodních bronzerů dodá pokožce hlubokou, tmavou, bronzovou barvu. Silná MagnaColor opalovací technologie, která pomáhá urychlit a zesílit přirozenou tvorbu melaninu pro hlubší a tmavší opálení. Pokročilá antioxidační směs černého čaje. Extrakt z černých bobulí a ostružin pomáhá snížit výskyt jemných linek a vrásek pro mladě vypadající pleť. Exkluzivní odlehčená silikonová směs zanechá pokožku hedvábně hladkou a jemnou. Bez parabenu.

Objemt produktu: 250ml
Vůně: kokosová
Typ produktu: 12X Bronzer

Solární kosmetiky - Supre Tan Darling Collection Hooked 8X Bronzer

Supre Tan Hooked 8X Bronzer

8X Bronzer

Opalovací krém do solária s 8X bronzery, který se stane vaší drogou. Je ideální pro ty, kteří se cítí trochu „vybledlý“. Bohatý na antioxidační a zpevňující složky. 100% čistý konopný olej (bez THC) pokožku vyživuje a poskytuje ji vynikající hydrataci a klimatizaci. 8X tmavě bronzující komplex DHA a přírodních bronzerů dodá pokožce hlubší, tmavší, déletrvající opálení. Silná MagnaColor opalovací technologie, která pomáhá urychlit a zesílit přirozenou tvorbu melaninu pro hlubší a tmavší opálení. Kofein, tmavá čokoláda a kávové výtažky oživují pokožku pro pevnější, více tónovaný a mladě vypadající vzhled. Exkluzivní odlehčená silikonová směs zanechá pokožku hedvábně hladkou a jemnou. Bez parabenu.

Objem produktu: 250ml
Vůně: citrusová
Typ produktu: Bronzer

Solární kosmetiky - Supre Tan Darling Collection Extreme Bronze Ultra Dark Natural Bronzer

Supre Tan Extreme Bronze Ultra Dark Natural Bronzer

Natural Bronzer

Opalovací krém do solária s přírodním bronzerem a technologií MagnaColor, která pomáhá urychlit a zesílit přirozenou tvorbu melaninu pro hlubší a tmavší opálení. Silná MagnaColor opalovací technologie, která pomáhá urychlit a zesílit přirozenou tvorbu melaninu pro hlubší a tmavší opálení. Zlatý med, mango a extrakty z papáji poskytují pokožce intenzivní vlhkost a hydrataci. Exkluzivní silikonové směsi zanechávají pokožku hedvábně jemnou a hladkou.

Bez parabenu.

Objem produktu: 250ml
Vůně: mandarinka
Typ produktu: přírodní bronzer

Solární kosmetiky - Supre Tan Darling Collection Girly Girl Ultra Dark Bronzing Tanning Lotion

Supre Tan Girly Girl Ultra Dark Bronzing Tanning Lotion

Ultra Dark Bronzing

Opalovací krém do solária s tmavým bronzerem, silikonovou směsí, antioxidanty a zpevňujícím komplexem. Obsahuje opalovací směs DHA s bronzerem, která umožňuje pokožce tmavnout i po opalování a poskytuje jí tak dlouhotrvající zdravé opálení. Tmavá opalovací směs DHA s bronzerem umožňuje pokožce tmavnout i po opalování a poskytuje jí tak dlouhotrvající zdravé opálení. Silná MagnaColor opalovací technologie, která pomáhá urychlit a zesílit přirozenou tvorbu melaninu pro hlubší a tmavší opálení. Rozšířená pětisložková antioxidační směs bohatá na zpevnění pokožky, s vitamíny A,C,E, cukrovou třtinou a mandlovým olejem pro pevný, více tónovaný, mladě vypadající vzhled. SoftChic silikonová směs s přídavkem mléčných bílkovin a světlicí barvířskou zanechá pokožku maximálně hydratovanou a hedvábně jemnou.

Objem produktu: 250ml
Vůně: cukrová třpytka
Typ produktu: bronzer, zvyšuje opálení