TannyMax – MangaSun

Solární kosmetická TANNYMAX (řada MangaSun) byla vyvinuta pro pokožku tak bezchybnou jako je popisována v japonské literatuře.

Nová vzrušující trendová vlna v přípravcích pro opalování v soláriu přichází z Asie. Objevuje tajemství krásy dalekého východu díky speciálním extraktům z exotických rostlin, jako jsou například extrakty z Nelumbo nucifera (lotos indický) a Prunus persica (perská slivoň). Ze zkušeností se pak do krémů přidávají již ověřené ingredience, jako jsou kokosové a bambucké máslo, které maximálně vyhlazují a pečují o pleť. Mix těchto látek s extrakty z Magnolie zaručí pokožce mladší vzhled a maximální hnědé zbarvení.

Solární kosmetiky - BAD BOY BRONZING (TannyMax - řada MangaSun)

BAD BOY BRONZING

Extrem XXL Silicone Power Bronzer (Tiger Grass, Cupaucu Butter)

Obsahuje bronzery stejně tak jako exkluzivní, speciálně vyvinuté opalovací technologie, které zahrnují nejnovější vědecké poznatky a dodávají kůží obzvláště hluboké a intenzivní opálení den po dni. Speciální extrakty Centella asiatica jsou používány v tradiční medicíně vice než 3000 let. Legenda popisuje bengálského tygra, který se povaloval v listech rostliny zvané Centella a jedl je, aby uzdravil své rány. Z toho důvodu se této rostlině také přezdívá tygří tráva (Tiger Grass), která posiluje kožní tkáň a účinně bojuje proti stárnutí kůže. Obě vyživující složky Cupuacu Butter a vysoce účinné silikon zanechají pokožku vyváženou, hydratovanou a hedvábně jemnou.
Solární kosmetiky - BOMBASTIC TANPOWER (TannyMax - řada MangaSun)

MangaSun Bombastic TanPower

Utimative Quattro Silicon Tanning Lotion (Guaraná, Cupaucu Butter)

Bombastická opalovací síla Mega Tanning Styler obsahuje hluboce pronikající opalovací bronzery pro nevšední opálení. Tyto bronzery vytvářejí intenzivní hnědé opálení, které se variabilně přizpůsobí typu pleti. Brazilský elixír z guarany má dlouho trvající efekt, který zlepšuje zásobování kůže kyslíkem. To záručí intenzivní opálení a také vás nechá užít se povzbuzující a zdravé aspekty pro vaši pokožku. Cupuacu máslo, získané ze semen brazilského stromu Cupuacu obsahuje hodnotné dávky vitamínů a minerálů a dodá extra užitečnou hydrataci, která dá pokožce svěží nádech.
Solární kosmetiky - SEXY DIAMOND TAN (TannyMax - řada MangaSun)

SEXY DIAMOND TAN

Finest Silicone Tanning Lotion (Almond Oil, Lotus Blossom)

Obsahuje akcelerátory, které napomáhají kůži dosáhnout rychlého a ještě hlubšího opálení. Sladký mandlový olej, originálně asijský se speciálně silnou schopností absorpce tuku, propůjčuje kůží oslňující a svůdnou exotickou vůni. Extrakty z květů lotosu, asijského symbolu čistoty a regenerace udržují strukturu kůže vyváženou, dodávají jí mladší vzhled a jsou extra plusem v péči o pokožku. MangaSun Sexy Diamond Tanning Lotion s nejjemnějšími silikony, speciálními kofeinovými a karnitinovými extrakty, povzbuzují redukci kožní tkáně.
Solární kosmetiky - SEXY LADY FLASH (TannyMax - řada MangaSun)

SEXY LADY FLASH

Glamour silicone Power Bronzer (Almond Oil, Goji Berry)

Obsahuje potřebné množství upraveného karamelu a speciální silikonové pro zdravé a zářivé opálení. Neuvěřitelně efektivní Goji berry, které je zahaleno tajemstvím, je používáno v daleké Čině v tradiční čínské medicíně, jako pomocník k posílení imunity. V spojení s mandlovým olejem, který je vysoce hodnotný mojí zvláštní blahodárný efekt a za těchto okolností startuje obranyschopnost pokožky a zintenzivňuje přírodní opálení. Se schopnostmi výtažků z ananasu a vysoce účinného kofeinu a karnitinu vypadá pokožka mladší, svěží a příměs silikonů jí zanechává neuveřitelně jemnou.

Napsat komentář