Solární kosmetika Devoted Creations

Solární kosmetika DEVOTED CREATIONS

Luxusní kolekce solární kosmetiky Devoted Creations DC SOHO Collection se pyšní nejen krásným balením a vábivou vůní, ale především dokonalými výsledky v opalování.

Solární kosmetiky - WHITE 2 BLACK (Devoted Creations SOHO Collection)

WHITE 2 BLACK

Level 3

Velmi pokročilé bronzující mléko o 3 tóny tmavší během jednoho sezení! Díky mnohonásobným bronzerům a tyrosinům uvidíte rozdíl již po 1 opalování!

Olej z plodů palmy Acai velmi účinného ovoce plného antioxidantů. Olej ze semen konopí nasytí vaše tělo a trvale obnovuje a dodává vlhkost.

Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: podporuje opálení, bronzové tónování

Řada solární kosmetiky Devoted Creations DC Line s jedinečným, originálním designem a exkluzivní vůní poskytne Vaší pokožce tmavé a dlouhotrvající opálení.

Solární kosmetiky - REBORN COUTURE Level 3 (Devoted Creations Line)

REBORN COUTURE

Level 3

40XXX maximální silikonový bronzující přípravek Reborn Couture s bambuckým máslem a technologií Ceramid 2. Maximální bronzující účinek. Nejvyšší hladiny přírodních a vědecky vyvinutých bronzerů, které pomohou dosáhnout nejtmavějšího možného zbarvení.

Ceramid 2 a bambucké máslo posilují zábranu proti vlhkosti a zlepšují hydrataci pokožky pro lepší opálení. Olej z plodů palmy Acai olej z velmi účinného ovoce plného antioxidantů. Silikonová emulze dodává pokožce sametově hebký dotek, který trvá po celý den.

Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: Zvyšuje opálení, bronzově tónuje, silikon, zpevňuje.

Solární kosmetiky - EXTREME SITUATION Level 3 (Devoted Creations Line)

EXTREME SITUATION

Level 3

Maximální bronzer Extreme Situation obsahuje násobné zrychlovací látky, které se zaměřují na produkci melaninu a stimulují opalovací proces pro dosažení hlubokého, tmavého a přirozeně vypadajícího opálení. Kromě toho komplex bronzujících látek vyplní vaši barvu, aby dosáhla naprosté dokonalosti. Přípravek Extreme Situation dodává pokožce pokročilou péči směsí matrixylu, hydrovance a mangosteenu spolu s dlouhým seznamem složek působících na zpevnění pokožky a proti jejímu stárnutí. Ty pomáhají v boji s jemnými linkami a vráskami, zároveň zpomalují proces stárnutí, posilují pokožku a zanechávají ji zcela zvláčněnou a sametově hebkou.

 

  • extrémní DHA a přírodní bronzer
  • cílené protistárnoucí účinky
  • intenzivní zvlhčení pokožky
 
Technologie nouritan komplexní směs opalovacích aktivačních a zrychlovacích látek zapouzdřenou do dávkovacího systému, který rychle proniká pokožkou a stimuluje činnost tyroxinu pro ještě rovnoměrnější a dlouhodobější tmavé opálení. Obsahuje vysoké hladiny DHA a přírodních bronzerů pro dosažení maximálního opálení. Hydrovance zanechává vaši pokožku hebkou, hladkou a zvlhčenou bez pocitu mastnoty. Vylepšeno mangosteenem, což je účinný antioxidant, který pomáhá zpomalit proces stárnutí a zároveň napomáhá pokožku posilovat. Matrixyl je komplex složek zaměřený proti stárnutí, který s dlouhodobými účinky snižuje vznik jemných linek a vrásek. Vůně ovocného punče tento extrémně opalovací bronzer skvěle završuje!

Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: Zvyšuje opálení, protistárnoucí účinky, intenzivní zvlhčení pokožky.

Solární kosmetiky - BLEEDING LOVE Level 3 (Devoted Creations Line)

BLEEDING LOVE

Level 3

Jedinečný přípravek vědecky testovaných ingrediencí BLUSH, který na pokožce vytváří okamžitý ruměnec.

Kokosový olej je vynikající zvlhčující prostředek, který zabrání vysušení všech typů pokožky. Makadamový olej zase rychle proniká do pokožky, kterou změkčuje, tónuje a zvlhčuje. Matrixyl obsahuje cílený komplex látek proti stárnutí, který omezuje vznik vrásek.

Typ produktu: Bronzer, Blush
Působení výrobku: Jemné opálení, bronzové tónování.

Solární kosmetiky - DEVOTED TO COUTURE Level 3 (Devoted Creations Line)

DEVOTED TO COUTURE

Level 3

Silikonový emulzní bronzer s DHA. Po desetiletí byl vzorec jantarově bronzového opálení střeženým tajemstvím. Až do teď! Představujeme Vám Devoted to Couture, jediný velmi moderní opalovací komplex.

Olej z černuchy seté účinný antioxidant, který pomáhá překonat alergie. Výtažek z kaviáru bohatě zvlhčující látka plná proteinu, která obsahuje vitamíny A, E a B. Silikonová emulze dodává pokožce sametově hebký dotek, který trvá po celý den. Koenzym Q10 pomáhá zvyšovat množství kolagenu a elastnu, které snižují výskyt jemných vrásek.

Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: Zvyšuje opálení, bronzově tónuje, zpevňuje, silikon.

Solární kosmetiky - FOREVER BLACK Level 3 (Devoted Creations Line)

FOREVER BLACK

Level 3

Tmavé opalovací želé do solária s bronzery. Okamžité a zpožděné bronzery společně dosáhnou dokonalého opálení.

Ceramide 2 zadržují optimální množství vody v pokožce, dochází tím k regeneraci kůže a pravidelné obnově kožní bariéry. BodyFit™ snižuje výskyt celulitidy a podporuje pevnost pokožky. Subliskin zvyšuje pružnost, hustotu a pevnost pokožky. Mangosteen silný antioxidant, který zabraňuje stárnutí pokožky. Acai Oil silný ovocný olej plný antioxidantů. FreshTek patentovaná směs, která zabraňuje zápachu po opalování.

Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: Zpevňuje a zvlhčuje pokožku, okamžitý a opožděný bronzující nádech, výsledkem je rychlé, tmavé a dlouhotrvající opálení.

Solární kosmetiky - LOVER PERFECT Level 3 (Devoted Creations Line)

LOVER PERFECT

Level 3

Luxusní mléko pro tmavé opálení s bronzujícími perličkami. Lover Perfect je jedinečná, luxusní, hedvábná emulze pro tmavé opálení, bez DHA a parabenu. Obsahuje bronzující perličky v kapslích, které se při aplikaci na pokožku rozevřou a dodají pokožce okamžitý, nádherný nádech. Díky směsi s mnohonásobnými urychlovači výrobek okamžitě nastartuje produkci melaninu a stimuluje proces opalování. Formule s přírodními vitamíny, olejem z plodů palmy Acai a bohatým výtažkem z kaviáru pokožku nejen zpevní a napne, ale zanechá jí také intenzívní vlhký a hedvábně hladký pocit. Matrixyl zaměří a vyplní vrásky i jemné vrásky.

Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: Zpevňuje a zvlhčuje pokožku, okamžitý bronzující nádech, výsledkem je rychlé, tmavé opálení.

Solární kosmetiky - TRUST FUND BABY Level 2 (Devoted Creations Line)

TRUST FUND BABY

Level 2

Šampaňská infuze silikonového bronzeru. Tato šampaňská infuze se silikonovým bronzerem poskytne Vaší pokožce luxusně tmavé opálení.

BodyFit snižuje výskyt celulitidy a podporuje pružnost a pevnost pokožky. FreshTek patentovaná směs, která zabraňuje zápachu po opalování. Matrixyl komplex složek zaměřený proti stárnutí, snižuje vznik jemných linek a vrásek.

Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: Zvyšuje opálení, tmavé a dlouhotrvající opálení, zpevňující.

Solární kosmetiky - MIRROR MIRROS COUTURE Level 2 (Devoted Creations Line)

MIRROR MIRROS COUTURE

Level 2

Obsahuje intenzivní a okamžité bronzery s diamantovým prachem.

BodyFit snižuje výskyt celulitidy, podporuje pružnost a pevnost pokožky.
PhloreTAN antioxidant, který pomáhá tónu pleti a prevenci vrásek.
Volufiline navrženo k vylepšení vzhledu poprsí a křivek těla.
FreshTek patentovaná směs, která zabraňuje zápachu po opalování.

Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: Zvyšuje opálení, bronzující, zpevňující.

Solární kosmetiky - COUTURE SPORT FOR WOMAN Level 2 (Devoted Creations Line)

COUTURE SPORT FOR WOMAN

Level 2

Extrémně opalující sérum s vitamíny A a K. Ihned se vsákne a zmizí. Představujeme vám Couture Sport for Women. Formule séra oleje z čajovníku, olej z plodů palmy Acai a olej z granátového jablka chrání vaši pokožku před škodlivými vlivy prostředí. Dodává nejtmavější možné opálení.

Ordanone snižuje nepříjemný zápach po opalování.
Matrixyl cílený komplex látek proti stárnutí, který omezuje vznik vrásek.
Vitamín K pomáhá snižovat zčervenání a skvrnité tóny na pokožce.
Vůně patchouli a jasmín.

Typ produktu: Accelerator
Působení výrobku: Zpevňuje, extrémně zvyšuje opálení.

Solární kosmetiky - COUTURE SPORT FOR MEN Level 2 (Devoted Creations Line)

COUTURE SPORT FOR MEN

Level 2

Představujeme vám pánský Couture Sport for Men vzorec jantarově bronzového opálení. Olej z plodů palmy Acai a olej z granátového jablka chrání vaši pokožku před škodlivými vlivy prostředí. Dodává nejtmavější možné opálení.

Formule séra olej z čajovníku.
Ordanone snižuje nepříjemný zápach po opalování.
Matrixyl cílený komplex látek proti stárnutí, který omezuje vznik vrásek.
Vůně patchouli a jasmín.

Typ produktu: Accelerator
Působení výrobku: Zpevňuje, extrémně zvyšuje opálení.

Solární kosmetiky - MODA MILANO Level 1 (Devoted Creations Line)

MODA MILANO

Level 1

Krémový olej do solária s aromaterapeutickou vůní kašmíru.

Výtažky z kaviáru bohatý hydratační krém plný proteinů a vitamínů. BodyFit snižuje výskyt celulitidy a podporuje pružnost a pevnost pokožky. Subliskin zvyšuje pružnost, hustotu a pevnost pokožky. FreshTek patentovaná směs, která zabraňuje zápachu po opalování. Vůně orientální černý kašmír.

Typ produktu: Accelerator, Aromatherapie
Působení výrobku: Zvyšuje opálení, aroma-terapie, zpevňující.

Solární kosmetiky - PRAISE™ Level 1 (Devoted Creations Line)

PRAISE™

Level 1

Neutrální pH, hypoalergenní zrychlující prostředek. Praise byl vytvořen jako jemná směs bohatých hydratačních krémů a intenzivních opalovacích látek, kterými Praise splňuje ty nejvyšší standardy. Jedinečně luxusní směs látek na zpevnění pokožky a snížení jemných vrásek pokožku napíná a vrací jí mladistvou zář. Dosáhněte perfekcionismu se zlatavým opálením.

Dvojí peptidy mědi účinná látka tyrosináza pro zrychlení opálení a zvýraznění barvy. Technologie horké emulze na bázi skvěle zvlhčujícího luxusního krému. Strivitan zpevnění pokožky, omezení jemných vrásek. Ordenone zachycuje molekuly nepříjemného zápachu, pomáhá snižovat zápach po opalování. Vůně ovocný marshmallow.

Typ produktu: Accelerator
Působení výrobku: Zrychluje opálení, redukuje, zpevňuje, proti celulitidě.

 

DEVOTED CREATIONS video