Devoted Creations INNOVATION

Devoted Creations INNOVATION Collection

Další kolekce luxusní solární kosmetiky Devoted Creations INNOVATION Collection se opět pyšní nejen krásným balením a vábivou vůní, ale především ještě dokonalejšími výsledky v opalování.

Solární kosmetiky - INNOVATION BORN THIS WAY (Devoted Creations Line)

Devoted Creations Born This Way

Innovation

Luxusní opalovací krém do solária s maximální péčí o pokožku. Dopřejte tento extrémně bronzující opalovací krém s bohatou hydrataci pokožky s pokročilými pečujícími složkami.

CELL LD podporuje pevnější a mladší vzhled. BODYFIT snižuje výskyt celulitidy a podporuje pevnost pokožky. RENOVAGE hydratuje pokožku. MELANO BRONZE stimuluje přirozený proces melaninu, zvýšuje pigmentaci. PHYTOCELL TEC dlouhodobě chrání pokožku a současně bojuje proti jejímu stárnutí, zachovává chronologický mladistvý vzhled pleti. SUN XTEND pomáhá předcházet vyblednutí barvy opálení, prodlužuje životnost vašeho opálení. FRESHTEK patentovaná směs s osvěžujícími a deodoračními přísady.

Objem produktu: 370ml
Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: Zvyšuje opálení, kosmetický Bronzer, rozjasňuje pokožku.

Solární kosmetiky - INNOVATION HIGH DRAMA (Devoted Creations Line)

Devoted Creations High Drama

Innovation

Opalovací krém do solária s exotickou směsí kašmíru a diamantovým prachem poskytne pokožce okamžitý nádherný lesk. S MelanoBronze technologií se dostanete na další úroveň opalování. Tato technologie zvyšuje přirozenou kožní pigmentace, která vám pomůže vybudovat přirozené a zdravé opálení, pokožka navíc tmavne dalších 7 dní po soláriu. Více pokročilých technologií pro péči o pleť spolupracují mezi sebou navzájem a umožní vám dosáhnout mladistvý vzhled od hlavy až k patě. Volufiline předělá kontury těla, zatímco Body Fit přispívá ke snížení výskytu celulitidy a obnovuje pevnost pokožky. Cell LD Technology pracuje na opravě škod, zvyšuje produkci kolagenu pro pevnější a mladší vzhled. Ceramide2 technologie vykoupou pokožku v hydratačních složkách, zanechají ji sametově jemnou a hebkou.
MELANO BRONZE zvyšuje přirozenou pigmentace kůže při tvorbě přirozeného a zdravého opálení. Tato technologie účinkuje dlouho po vystavení UV záření, chrání a stimuluje melanin v melanocytech pro rychlejší, tmavší, déle trvající opálení. Směsi DHA samoopalovacích korálků a diamantového prachu pokožku rozjasní pro bezprostřední zdravý lesk na kůži. EXTRAKTY KAŠMÍRU koupou pokožku v nepřetržité hydrataci a zanechávájí ji hedvábně jemnou a hladkou. VOLUFI LINE modeluje kontury těla, vytváří harmonické křivky.CELL LD TECHNOLOGY zvyšuje životnost buněk, opravuje poškození buněk a zvyšuje produkci kolagenu pro lepší, pevnější, mladší vzhled pleti. BODY FIT snižuje výskyt celulitidy a obnovuje pevnost pokožky. CERAMIDE 2 vytváří bariéru vlhkosti na kůži. FRESH TEK patentovaná směs s osvěžujícími a deodoračními přísady.

Objem produktu: 370ml
Typ produktu: Bronzer
Působení výrobku: Zvyšuje opálení, zpevňuje pokožku.

 

DEVOTED CREATIONS video