Devoted Creations BELIEVE IN PINK

Devoted Creations Believe In Pink

Solární kosmetiky - Believe In Pink™ (Devoted Creations)

Solární kosmetika Devoted Creations – Believe in Pink™ sexy tajná zbraň tmavého opálení.

Solární kosmetiky - Believe In Pink™ Maximizer (Devoted Creations)

Devoted Creations Believe In Pink™

Maximizer

Believe In Pink™ Maximizer obsahuje Melacitiva, který stimuluje produkci melaninu pro zvýšení a prodloužení intenzity opálení. Přírodní oleje a extrakty pokožku zjemňují, tónují a hydratují pro mladistvější vzhled. Pšeničný protein zpevňuje a stahuje pokožku.

Opalovací Maximizer podporuje přirozené tmavnutí pokožky bez samoopalovací složky. Melactiva stimuluje produkci melaninu pro tmavou pokožku. Zvyšuje intenzitu a prodlužuje opálení. Pšeničný protein stahuje a zpevňuje pokožku. Meruňkový a mandlový olej, kakaové a bambucké máslo bohaté na esenciální a mastné kyseliny, změkčují a hydratují pokožku. Kofein, zelený čaj a pomerančový extrakt oživuje tón pleti a dodává jí mladistvý vzhled.

Typ produktu: Zvyšuje opálení

Solární kosmetiky - Believe In Pink™ Natural Bronzer (Devoted Creations)

Devoted Creations Believe In Pink™

Natural Bronzer

Believe In Pink™ Natural Bronzer vám pomůže dosáhnout tmavé barvy opálení bez nežádoucích fleků. Tento přírodní bronzer obsahuje Melacitiva, který stimuluje produkci melaninu pro zvýšení a prodloužení intenzity opálení. Přírodní oleje a extrakty pokožku zjemňují, tónují a hydratují pro mladistvější vzhled. Pšeničný protein zpevňuje a stahuje pokožku.

Přírodní a kosmetické bronzery se samoopalovacím zpožděným výsledkem bez DHA. Poskytují přirozený vzhled a dlouhotrvající barvu opálení. Melactiva stimuluje produkci melaninu pro tmavou pokožku. Zvyšuje intenzitu a prodlužuje opálení. Pšeničný protein stahuje a zpevňuje pokožku. Meruňkový a mandlový olej, kakaové a bambucké máslo bohaté na esenciální a mastné kyseliny, změkčují a hydratují pokožku. Kofein, zelený čaj a pomerančový extrakt oživuje tón pleti a dodává jí mladistvý vzhled.

Typ produktu: Zvyšuje opálení, Bronzer bez DHA

Solární kosmetiky - Believe In Pink™ Black Bronzer (Devoted Creations)

Devoted Creations Believe In Pink™

Black Bronzer

Believe In Pink™ Black Bronzer vám pomůže dosáhnout tmavé a hluboké barvy opálení. Tento 30x Black Bronzer obsahuje Melacitiva, který stimuluje produkci melaninu pro zvýšení a prodloužení intenzity opálení. Přírodní oleje a extrakty pokožku zjemňují, tónují a hydratují pro mladistvější vzhled. Pšeničný protein zpevňuje a stahuje pokožku.

Extrémní samoopalovací směs kombinuje intenzivní úrovně DHA, přírodních bronzerů a kosmetických bronzerů pro okamžitý zdravý lesk na kůži. Melactiva stimuluje produkci melaninu pro tmavou pokožku. Zvyšuje intenzitu a prodlužuje opálení. Pšeničný proteinstahuje a zpevňuje pokožku. Meruňkový a mandlový olej, kakaové a bambucké máslo bohaté na esenciální a mastné kyseliny, změkčují a hydratují pokožku. Kofein, zelený čaj a pomerančový extrakt oživuje tón pleti a dodává jí mladistvý vzhled.

Typ produktu: Zvyšuje opálení, Bronzer

Objem produktů: 300ml
Vůně: Teplý vanilkový cukr