Vermione BETA

Regenerační, pěstící a promašťující krém s bioaktivními enzymy. Díky promašťujícímu účinku pozitivně ovlivňuje pružnost a hebkost pokožky, kterou zároveň vyživuje. Blahodárně působí na ekzémy a lupénky, kde přináší úlevu bez nutnosti používat kortikoidy. Funguje jako efektivní prevence vzniku strií, nejen v těhotenství.


Vermione BETA

NA JAKÉ OBTÍŽE POMÁHÁ VERMIONE BETA?

LUPÉNKA
EKZÉM

URYCHLENÁ REGENERACE POKOŽKY

Enzymy obsažené v krému Vermione BETA zlepšují prokrvení podkoží, zmnožují elastický vlákna a celkově optimalizují stav kůže. Díky tomu napomáhá urychlené regeneraci.

PÉČE BEZ KORTIKOIDŮ

Vzhledem k výraznému promašťujícímu účinku funguje krém Vermione BETA skvěle při ekzémech a lupénkách, kdy přináší úlevu i bez nutnosti léčby kortikoidy. Kromě okamžité úlevy stabilizuje stav kůže a funguje i preventivně.

ZLEPŠUJE ELASTICITU POKOŽKY

Skvělé výsledky vykazuje Vermione BETA u aplikací, kde je třeba zvýšit elasticitu kůže – tedy před operacemi s předpokládanými přesuny tkání a všude tam, kde chceme zajistit zvýšenou elasticitu (příprava hráze před očekávaným vaginálním porodem nebo lokální příprava před aplikací implantátů v plastické chirurgii).

VERMIONE BETA

• Regenerační, pěstící a promašťující krém Vermione BETA s Enzymy.
• Přírodní krém je díky účinné látce (8%) určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou.
• To vše bez nutnosti používat přípravky obsahující kortikoidy.
• Pozitivně působí na strie nejen v těhotenství (především na břicho, hýždě, stehna a ňadra).
• Pokožce dodává potřebnou pružnost a hebkost.
• Doporučení: Kombinovat s krémem Vermione ALFA, jako denní a noční krém.
• Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.
• pH: 5,0 – 7,0
• Koncentrace účinné látky: 8%
• Doporučená aplikace: 1-2x denně
• Netestováno na zvířatech.
• Obsah: 50 ml
• Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal.

LÉKAŘ RADÍ

Vermione BETA optimalizuje funkční stav kůže i podkoží: zlepšuje prokrvení, podporuje hydrataci, zmnožuje elastická vlákna a usměrňuje aktivitu imunitního systému. Speciální význam má příprava kůže zejména před operacemi s předpokládanými přesuny tkání a všude tam, kde chceme zajistit zvýšenou elasticitu (příprava hráze před očekávaným vaginálním porodem nebo lokální příprava před aplikací implantátů v plastické chirurgii).

V gynekologii a porodnictví, které jsou chirurgickými obory, nacházejí přípravky řady Vermione BETA velmi široké uplatnění. Klinickou odezvu po aplikaci přípravků monitorujeme na různých pracovištích již mnoho let a na základě zpětné vazby poskytnuté těhotnými ženami a pacientkami můžeme naši zkušenost považovat za rozsáhlou a přesvědčivou.

Strie jsou různě rozsáhlé praskliny v kůži, obyčejně paralelně orientované, světlejší než okolí. Vznikají v situacích náhlého zvýšení hmotnosti, kdy se kůže nestačí pozvolna přizpůsobovat s tím souvisejícímu rychlému zvyšování objemu některých částí těla. Těhotenství nebo puberta jsou typickými příklady takové situace. Místa nejčastějšího vzniku strií zahrnují břicho, prsa, hýžďové oblasti a stehna. Vzniknou-li, jde o poměrně obtížně a nákladně ovlivnitelný estetický problém. Rozvoji strií je proto třeba předcházet dobrou přípravou kůže v průběhu těhotenství.

SALON GLAMOUR INFO

Produkt lze zakoupit za internetové ceny v našem saloně GLAMOUR nebo na E-SHOPU vermione.cz
Zdroj: www.vermione.cz