Vrásky

K vzniku vrásek dochází v důsledku stárnutí pokožky, jejíž struktura postupem času ztrácí svou pružnost. Se zvyšujícím se věkem je spojeno také zpomalení buněčné obnovy a neschopnost kůže vytvářet dostatečné množství kvalitního kolagenu, který by rýhy v pokožce dokázal vyrovnat.

V případě dlouhodobé nedostatečné hydratace pleti pronikne zvrásnění až do škáry, která je podpůrnou tkání kůže. V takovém případě vznikají hluboké a velmi výrazné vrásky. Vrásky se dělí na statické a dynamické (mimické). Dynamické vrásky vznikají kontrakcí svalů, které způsobuje mimika tváře. Objevují se obvykle okolo 35 let. Statické vrásky způsobuje povadnutí spodní výstelkové vrstvy kůže a zpomalená produkce kolagenu. Vznik statických vrásek lze pozorovat okolo 40. roku věku

Jak působí Vermione Alfa na vrásky?

Díku vysokému podílu účinných látek potřebných pro hydrataci pleti krém Alfa navrací pokožce pružnost. Obsažená kyselina hyaluronová vyplňuje věkem propadlé vrstvy pokožky, vyplňuje je, posiluje jejich imunitu a tím koriguje vrásky již vzniklé, či mimické.

Produkt VERMIONE:

Vermione ALFA

Doporučená aplikace:

1 – 2 denně ráno a večer
Lze použít i jako podkladový krém pod make-up.


Zdroj: www.vermione.cz