Bělení zubů během opalování - Celebrity Hollywood Whites

Bělení zubů během opalování

Celebrity Hollywood Whites – bělení zubů během opalování

Dvojí efekt pro Vaši krásu:
  • zářivě bílé zuby
  • broznově opálená pokožka

Šetrně opálená pokožka s kolagenovou terapií a zářivě bílé zuby je bezpochyby působivá kombinace. Obojího nyní můžete u nás dosáhnout najednou, když během opalování v solagenáriu používejte Celebrity Hollywood Whites.

Celebrity Hollywood Whites byl navržen speciálně pro použití v soláriích. Využívá teplo solária a zajistí perfektní rovnoměrné rozložení UV paprsků na horních a dolních zubech. Jak teplo tak i UV záření aktivují bělící proces a již po několika návštěvách solária budou Vaše zuby viditelně bělejší. Celebrity Hollywood Whites obsahuje peroxid vodíku. Tato účinná látka může projít povrchem zubní skloviny, aniž by ho poškodila (bylo prokázáno současnými testy). Na této bázi odstraňuje peroxid vodíku skvrny, které vznikly kouřením, pitím kávy a červeného vína nebo jednoduše věkem. Celebrity Holywood Whites je výsledek důkladných vědeckých výzkumů na molekulární úrovni, které stanovily složky potřebné k účinnému bělení zubů. Procentní podíl peroxidu vodíku jsou rozhodujícím faktorem efektivity výrobku. Celebrity Hollywood Whites odpovídá zákonem předepsaným normám.

UV záření a teplo

Tyto představují důležité katalyzátory (urychlovače), což je potvrzeno Americkou asociací dentistů. Celebrity Hollywood Whites zahřívá a aktivuje peroxid vodíku tak, že se doba působení zkracuje o 50%!

Již při prvním ošetření, které trvá 15-20 minut, jsou viditelné výsledky. Podle věku a zabarvení zubů je pro optimální výsledek potřeba ošetření několikrát opakovat.

Celebrity Hollywood Whites – postup ve 4 krocích:

1. Vyčistěte si zuby.
2. Vsuňte si náustek do úst.
3. Potřete štětečkem zuby.
4. Užijte si odpočinek v soláriu a nechte působit Celebrity Hollywood Whites po dobu max. 30 minut.

Celebrity Hollywood Whites – bělení zubů během opalování

Další informace:

  • Celebrity Hollywood Whites – kompletní sada pro 5 aplikací
  • Balení obsahuje 1x náustek, 1x lahvička 2,5ml
  • Tento výrobek není určen pro osoby mladší 12 let!
  • 15 minut po aplikaci se nedoporučuje jíst ani pít

Často kladené otázky:

Je bělení zubů škodlivé?
Současné vědecké výzkumy ukázaly, že pokud máme normální, zdravý chrup, nebyly prokázány žádné škodlivé následky na zubní sklovině. Kromě toho zajišťuje Celebrity Hollywood Whites pečlivé dávkování, které odpovídá zákonem stanoveným požadavkům. Celebrity Hollywood Whites obsahuje účinnou látku, zabraňující předávkování. Kromě toho je doba ošetření krátká (maximálně 30 minut) to hraje rovněž důležitou roli.

Je bělení zubů vhodné pro každého?
Není vhodné pro každého. Například není vhodné pro osoby, které užívaly v nedávné době antibiotika. Osoby, které mají upravený chrup, například protézní náhrady – tito se musí poradit se svým dentistou. Toto ošetření nepřinese mnoho užitku ani při zabarvení a skvrnách způsobených odvápněním vzniklým například nadměrným používáním fluoridu a porézními zuby. Velký smysl nemá toto ošetření ani u lidí, kteří se s šedými zuby již narodili. Předpokládá se, že je Celebrity Hollywood Whites účinný v 90% případů. Doporučuje se však, aby byl při jeho používání chrup v pořádku a bez kazů.