ALOXXI - vlasová kosmetika

ALOXXI – vlasová kosmetika

Profesionální americká vlasová kosmetika ALOXXI se sídlem v Los Angeles již několik let transformuje vlasový průmysl. Svými inovačními produkty, službami a přístupem zaznamenává výrazné celosvětové úspěchy a raketový vzestup značky.

ALOXXI vlasová kosmetika

ALOXXI přináší novou generaci barev, revoluční technologie v barvení vlasů, inovační profesionální produkty, nadstandardní vzdělávací programy a systém partnerské podpory salonů. Zveme Vás spolu s námi poznávat unikátní a nekonečné možnosti, které poskytují ALOXXI barvy s botanickým základem a patentovanou CDP technologií. Produkty pro zářivé, luxusní vlasy i vlasovou pokožku s unikátním Colour Care Complexem.

Kosmetika ALOXXI nabízí množství produktů s jednoduchým použitím, které neobsahují sulfáty, parabeny ani chlorid sodný. Naše výrobky s botanickým základem jsou perfektním prostředkem k vytváření a udržování krásné a osobité barvy vlasů. Působí jako ochranný štít před UV zářením.

ALOXXI Essential 7 Oil ALOXXI Styling ALOXXI rekonstruční řada
Aloxxi Essential 7 Oil ALOXXI Styling ALOXXI rekonstrukční řada

Produkty ALOXXI jsou souzněním vědy a přírody. Nejenže barvu udržují, ale pomáhají také udržovat její strukturální integritu. Naše zesilující složka dramaticky vylepšuje vitalitu barvy a keratinové biopolymery zase zajistí ochranu a výživu. Představujeme bazalku, červený pomeranč, mentolovou lilii a slunečnici.